RockShock

Internetový rockový magazin

Sebastien v novém klipu předávají neviditelné dědictví

Text: Smile Music

Singlová skladba Jdi dál skupiny SEBASTIEN pochází z aktuálního alba Integrity, které brzy fanoušci pořídí také ve formátu LP. Autorem písně je klávesista Pavel Dvořák, jenž do příběhu vložil kromě svých imaginací také vnitřní úvahy o síle prolnutí rodinných pokolení.

„Úplně první záblesk motivu skladby přišel v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že odešel můj dědeček. V ten okamžik mi vlétla do hlavy úvodní klavírní melodie a vokální linka refrénu. Text písně pojednává o zamyšlení se nad životem jako takovým, nad rodinou a generačním propojením. Jinými slovy jde o příběh pojednávající o výchově syna otcem, který časem nabývá zkušeností. A jak roky přibývají, dojde do bodu, kdy musí svému synovi předat poselství pro jeho další život a budoucí generace rodu,“ uvedl k lyrické a hudební stránce skladby Dvořák, který se také ujal úlohy scenáristy a režiséra videoklipu. K ruce měl Tomáše Víta (Krideo Production) v pozici producenta.

Záběry pro Jdi dál byly pořízeny v DK Metropol v Českých Budějovicích a v okolí města Vodňany. Zajímavostí je obsazení jednotlivých rolí, Pavla staršího si zahrál skutečný otec Pavla Dvořáka, mladší variantu pak ztvárnil synovec klávesisty Sebastien.

LP variantu alba Integrity můžete už nyní objednávat na Spark shopu. Oficiální datum vydání vinylového kotouče pod hlavičkou Smile Music Records je pak 15. července 2022.

Související odkazy:
www.sebastienofficial.com
www.facebook.com/sebastienband
www.instagram.com/sebastien_band


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 609

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *