RockShock

Internetový rockový magazin

Hudební tip na červen: Koncertní turné Michala Hrůzy Symphonica na Trojském zámku, zámku Kačina a hradě Špilberk

Text: 2 Media

MICHAL HRŮZA v rámci turné Symphonica zahraje na třech nádherných místech s osobitým geniem loci: 9. června v zahradě Trojského zámku v Praze, 17. června na zámku Kačina a 24. června na brněnském hradě Špilberk.

Oblíbeného hitmakera doprovodí kapela HRŮZY, ženský symfonický orchestr BON ART POPS ORCHESTRA a proslulý KÜHNŮV DĚTSKÝ SBOR. Mimořádný hudební zážitek umocní výborná gastronomie a speciální doprovodný program s možností prohlídek okolí a případně vnitřních prostor jednotlivých lokací.

Turné Symphonica je velmi specifickým a exkluzivním projektem nejen díky prostorům, ve kterých se bude odehrávat, ale také spojením výtečných hudebních těles. S Bon Art Pops Orchestra (BAPO) Michal Hrůza spolupracoval už v roce 2017 při koncertu v Rudolfinu (je zaznamenán na albu Michal Hrůza v Rudolfinu). BAPO tvoří zkušené hudebnice, které na špičkové úrovni interpretují skladby nejrůznějších žánrů a stylů od klasické přes muzikálovou až po populární hudbu.

Kühnův dětský sbor patří k nejvýznamnějším českým uměleckým kolektivům, známým po celém světě. Jeho kvality dokládají četná ocenění i oficiální pocty, jichž se tělesu dostalo, a také pozvání na prestižní scény včetně milánské La Scaly či Carnegie Hall v New Yorku. Koncerty turné Symphonica se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera.

Předprodej vstupenek běží na www.ticketlive.cz.

Související odkazy:
www.michalhruza.cz
www.facebook.com/michalhruza
www.instagram.com/michalhruza


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 631

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *