RockShock

Internetový rockový magazin

Marie Rottrová s přáteli chystají koncert Hudbou spolu pro pouze 200 diváků

Text: David Gaydečka

Oslavte Mezinárodní den rodiny a dopřejte si vskutku jedinečný zážitek navíc pro dobrou věc. V neděli 15. května se od 19.00 hodin uskuteční exkluzivní událost Hudbou spolu, koncert MARIE ROTTROVÉ a jejích hostů. Legendu české hudební scény na pódiu doplní jako hlavní host ADAM PLACHETKA a dále ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ, TEREZA ČERNOCHOVÁ, MATĚJ RUPPERT, DAVID KRAUS a další. Ve známém hitu doprovodí Marii Rottrovou také Jiří Bartoška.

Nenechte si ujít neopakovatelnou hudební událost pro dobrou věc, která se navíc uskuteční na místě, které je pro většinu z nás opředeno tajemstvím. Adam Plachetka, jeden z nejlepších současných českých operních pěvců, Tereza Černochová a Matěj Ruppert, dvojice zpěváků známá hlavně z populární skupiny Monkey Business, hudebník, zpěvák, skladatel a textař Ondřej Gregor Brzobohatý, zpěvák, textař a hudebník David Kraus i herec a muž s charismatickým hlasem Jiří Bartoška, ti všichni přijali pozvání Marie Rottrové a vystoupí jako její hosté na koncertu Hudbou spolu.

„Moc se těším a všechny srdečně zvu na svůj květnový venkovní koncert Hudbou spolu. Vystoupím na něm se svými přáteli, kolegy a skvělými hudebníky a zazpíváme ty nejkrásnější písničky a duety. Co mě obrovsky těší, je i to, že tímto večerem podpoříme dobrou věc, Nadační fond Dům Ronalda McDonalda a rodiny v nelehkém životním období,“ říká Marie Rottrová. A co víc, kromě skvělých vystoupení se můžete těšit také na exkluzivní prostor; událost se totiž odehraje v hudebním klubu Doupě na Praze 6, soukromém prostoru, jehož dveře se veřejnosti otevírají opravdu jen zřídka. Ten nabízí unikátní vnitřní i překvapivé a originální venkovní prostory.

Celý výtěžek z prodeje vstupenek koncertu poputuje Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který kompletně stojí za realizací a stavbou domu v areálu motolské nemocnice. Ten nabídne bezplatné ubytování rodinám zde hospitalizovaných vážně nemocných dětí, aby jim mohly zůstat nablízku po celou dobu náročné léčby.

Koncert je pokračováním projektu Hudbou spolu z roku 2020, který pomáhal umělcům v době covidových opatření a vznikl ve spolupráci United Islands a společnosti McDonald’s. „Jsme rádi, že projekt Hudbou spolu pokračuje tímto výjimečným koncertem v naprosto unikátních prostorech a že

opět pomáhá, tentokrát rodinám, aby mohly být spolu,“ říká David Gaydečka, producent United Islands Of Prague a Metromome Prague.

Přijďte si užít nedělní večer ve společnosti českých hudebních hvězd, oslavte Mezinárodní den rodiny a koupí vstupenky pomozte i vy rodinám, aby mohly být spolu. Hudbou spolu, koncert Marie Rottrové a jejích hostů, se uskuteční 15. května od 19.00 hodin v pražském klubu Doupě. Prostor bude otevřen od 18.00 hodin a hostům nabídne také pohoštění. V prodeji je pouhých 200 vstupenek. Více informací naleznete na www.hudbouspolu.cz, lístky lze zakoupit prostřednictvím www.goout.net.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 581

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *