RockShock

Internetový rockový magazin

Hudebně zábavné léto s Frekvencí 1, Mirai, Tomášem Klusem, Rybičkami 48, Martou Jandovou a dalšími interprety

Text: Iva Pavlousková

O prázdninách vyráží tým Frekvence 1 na tradiční roadshow po českých a moravských kempech a letos opět i na Paráda Fest. Návštěvníci Radiokempů se mohou těšit na živé vysílání s oblíbenými moderátory, posezení u táboráku, opékání buřtů, různé soutěže, překvapení a vystoupení hudebního hosta. Festival Paráda Fest proběhne v sobotu 13. srpna v krásném prostředí přírodního divadla Konopiště.

Žlutý tým Frekvence 1 se opět po roce o prázdninách chystá na tradiční tour za posluchači, aby jim dovolenkový čas strávený v kempech zpříjemnil a pobavil je připraveným programem. Poslední hodina bude vždy pod taktovkou speciálního hudebního hosta. V této roli se vystřídají RYBIČKY 48, MIG 21, BUTY, MARTA JANDOVÁ, TOMÁŠ KLUS nebo MIRAI. Jejich frontman Mirai Navrátil se svěřuje: „Moc se těšíme, naposledy, když jsme se účastnili, to byla totální pecka, i přes nepřízeň počasí. Vlastně se po dvou letech těšíme velmi na celé toto snad už koncertně plnohodnotné léto. Brzy na viděnou.“

Po celou dobu bude Frekvence 1 veškeré dění z Radiokempů přenášet přímo do éteru, aby si jejich pohodovou letní atmosféru mohli užít všichni posluchači. Návštěvníci na místě budou mít navíc jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku vzniku živého vysílání a také se setkat se svými oblíbenými moderátory, jejichž hlasy velmi dobře znají z vysílání. Při práci budou moci sledovat Lubku Ponížilovou, Míru Michálka, Janu Knížkovou, Romana Mikesche, Tomáše Fílu či Robina Sobka. „Já se nejvíc těším na naše posluchače, kteří za námi vždy na kempy chodí… Tedy hlavně na posluchačky,“ prozrazuje nadšeně Míra Michálek. Jeho parťačka Lubka Ponížilová ho hned doplňuje: „Ale Míra zapomněl dodat, že posluchačky má raději hlavně z toho důvodu, že nám vždy nosí něco dobrého na zub. Vloni jsme dostali třeba celý pekáč buchet.“

Radiokempy Frekvence 1 probíhají vždy ve středu od 14.00 do 20.00 hodin. Vstupy na akce jsou zdarma.

Přehled zastávek:
06. 07. – Mělník, Autocamp
13. 07. – Rožnov pod Radhoštěm, Camping
20. 07. – Trutnov, Camp Dolce
27. 07. – Osek, Autocamp
03. 08. – Plzeň, Autocamp OSTENDE Bolevák
24. 08. – Lipno, Camping Modřín

Paráda Fest Frekvence 1
V sobotu 13. srpna proběhne v krásném prostředí přírodní divadla Konopiště další ročník populárního hudebního festivalu Paráda Fest Frekvence 1. Hned na dvou pódiích se představí samá zvučná jména. Kromě Rybiček 48 to budou XINDL X, SLZA, TOMÁŠ KLUS nebo PAVEL CALTA. „Na Paráda Fest Frekvence 1 se vždycky těšíme. Je to na skvělým místě a doufám, že letos bude teplo a dáme koupačku. Návštěvníci od nás uslyšej nejznámější pecky a taky některý nový songy. Doporučuju všem, ať si vezmou náhradní trenky, protože hrajeme nahlas,“ uvádí se smíchem frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba.

Návštěvníci se mohou těšit i na autogramiádu a osobní zážitky s moderátory Lubkou Ponížilovou, Mírou Michálkem, Janou Knížkovou a Romanem Mikeschem. V rozhovorech s umělci se budou tyto dvě populární dvojice Rána a Odpoledne na Frekvenci 1 střídat. Výběr toho nejlepšího pak odvysílá Frekvence 1 do éteru. Vstupenky na festival je možné zakoupit na www.paradafest.frekvence1.cz.

Novinky a aktuality ohledně Radiokempů můžete sledovat na webu a sociálních sítích Frekvence 1, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace. Paráda Fest Frekvence 1 má navíc vlastní web, Facebook i Instagram.

Související odkazy:
www.frekvence1.cz
www.facebook.com/frekvence1
www.paradafest.frekvence1.cz
www.facebook.com/paradafest


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 540

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *