RockShock

Internetový rockový magazin

Poctu Karlu Gottovi složí desítky jeho kolegů. Pořadatelé uvolnili další divácká místa na červnové koncerty v O2 areně

Text: Sabina Szwarcová

V pražské O2 areně se v polovině června chystá skutečný svátek české hudby. Na jednom pódiu se 19. a 20. června 2022 sejde více než čtyřicet zpěváků a zpěvaček, a to dokonce dva dny po sobě. Nejzvučnější jména tuzemské populární scény vzdají hold KARLU GOTTOVI. Navíc pořadatelé přicházejí s dobrou zprávou pro fanoušky: u obou vyprodaných koncertů se podařilo přidat další místa, která jsou nyní v předprodeji.

Přípravy dlouho očekávané a z důvodu proticovidových opatření několikrát odkládané akce právě vrcholí. Jisté už je, že oba večery zazní desítky slavných písní Karla Gotta včetně hitů Lady Carneval, Jdi za štěstím, Trezor, Co sudičky přály nám nebo Srdce nehasnou. „Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydání jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul, a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit,“ říká Ivana Gottová.

Účast přislíbili dvacetinásobná zlatá slavice LUCIE BÍLÁ, aktuální držitel Českého slavíka MAREK ZTRACENÝ a také MONIKA ABSOLONOVÁ, MONIKA BAGÁROVÁ, VÁCLAV ‘NOID‘ BÁRTA, BÁRA BASIKOVÁ, PETR BENDE, ONDŘEJ BRZOBOHATÝ, EVA BUREŠOVÁ, ILONA CSÁKOVÁ, DASHA, MICHAL DAVID, KATEŘINA MARIE FIALOVÁ, CHARLOTTE ELLA GOTTOVÁ, GABRIELA GUNČÍKOVÁ, PETRA JANŮ, PETR KOLÁŘ, MARKÉTA KONVIČKOVÁ, JAN KOPEČNÝ, RICHARD KRAJČO, OLGA LOUNOVÁ, LEONA MACHÁLKOVÁ, LEOŠ MAREŠ, ŠTEFAN MARGITA, TEREZA MAŠKOVÁ, BOHUŠ MATUŠ, ADAM MIŠÍK, JITKA MOLAVCOVÁ, DARA ROLINS, ONDŘEJ RUML, FELIX SLOVÁČEK, JAN SMIGMATOR, JIŘÍ SUCHÝ, EVA URBANOVÁ, JOSEF VÁGNER, HANA ZAGOROVÁ, JITKA ZELENKOVÁ, JOSEF ZÍMA, 4 TENOŘI a 4TET. Doprovodí je kapelník Pavel Větrovec a jeho band a EPOQUE ORCHESTRA. Speciálním hostem bude herečka Jiřina Bohdalová a večerem provede moderátor Libor Bouček.

Součástí koncertů bude i předání šeků na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukemie prováděného na 1. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Šek převezme přední český onkolog, prof. MUDr. Marek Trněný.

Koncerty Pocta Karlu Gottovi se v největší české hale uskuteční 19. a 20. června od 19.00 hodin. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Pořadateli koncertů jsou Karel Gott Agency, s. r. o., a Bestsport, a. s.

FB událost – www.facebook.com/events/2423058787957945


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 563

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *