RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela Degradace vydává nové album s názvem Last Soul

Text: PHR Records

Po dlouhých šesti letech od poslední desky vydává ostravská stálice DEGRADACE nové album s názvem Last Soul. To obsahuje deset zbrusu nových skladeb včetně videosinglů Všechno bude fajn a How Long? Album vychází u Papagájův hlasatel Records na vinylu a na CD.

Degradace působí na hudební scéně už dvě desetiletí a za sebou má šest dlouhohrajících desek, několik split alb a singlů. Ve své tvorbě kapela vždy vybočovala z pomyslných žánrových mantinelů a odvážně se pouštěla do nejrůznějších směrů.

Sestavu vedle zakladatelů kapely, kterými jsou Rudee (zpěv, baskytara) a Tommy Heroin (kytara, zpěv), tvoří už pátým rokem bubeník Rob a skotský kytarista Alec Munro a z jejich novinky Last Soul je jasné, že ani nadále se nenechají svazovat žádnými konvencemi. Nejenže se na albu nebojí spojit punkovou energii s rock’n‘rollovou instrumentací, kde nechybí ani hardcorová až metalová ostrost a hlasitost, ale došlo také k menší jazykové proměně a šest skladeb je opatřeno anglickým textem. „Jednak jsme v posledních letech často vystupovali za hranicemi a jistou roli v tom hraje také Alecova přítomnost v kapele. Začít psát písně i v angličtině pro nás byl zcela přirozený krok,“ vysvětluje Rudee. Last Soul je prvním albem v této sestavě a Degradace jím symbolicky zahajuje novou etapu své existence.

Související odkazy:
www.degradace.cz
www.facebook.com/degradace
www.phr.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 640

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *