RockShock

Internetový rockový magazin

Narvi ho tam, pokud máš kam, radí Insania

Text: Smile Music

V novém lyric videu se crossoverová jednotka INSANIA obrací na všechny majitele přebytečných hormonů, které eskalují k nemístnému obtěžování okolí. V extrémních případech takové chování vede i ke krveprolití a pokusům o krádež území.

Všichni známe případy nezvládnutého mužského ega, které nikdy nezpůsobí happy end. Insania nad podobnými situacemi nemává rukou, ba právě naopak, nabízí pregnantní řešení. „Píseň Narvi svůj testosteron jinam je druhej singl z alba GRRRotesky. Taky zbožňuješ chlápky, co jedou lajnu, kde nepomůže síla, pomůže ještě větší síla? Drsňáky, co se s ničím nemažou? Tenhle nevergreen je pro ně! A události posledních dní nám našly aktuálního adresáta tohoto hate songu: ‚Saurone z Východu, narvi svůj testosteron jinam!‘“ dodává k nesmlouvavé skladbě Insania, která nedávno pokřtila své nové album GRRRotesky v pražském Rock Café.

Dvanáct nových pecek vyšlo 25. února 2022 na CD a 1. května 2022 vyletí do světa na LP a digitálně. Obé skrze vydavatelství Smile Music Records.

Související odkazy:
Facebook – www.facebook.com/insaniacz
Instagram – www.instagram.com/insania_cult
Spotify – www.spoti.fi/3JChM6w
Web – www.insania.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 588

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *