RockShock

Internetový rockový magazin

Klávesák skupiny Olympic slaví své kulatiny novým songem, oslovuje v něm své mladší já

Text: Best I.A.

PAVEL BŘEZINA, profesně nejmladší člen skupiny OLYMPIC, kde hraje na klávesy, představuje ke svým 50. narozeninám svůj nový videoklip. Autorská písnička s názvem Mezi řádky je Pavlovo ohlédnutím do minulosti. Zpěvák se ponořuje do svého nitra a oslovuje své mladší já, aby mu pomohl překlenout nástrahy života, které ho čekají.

Pavel Březina dodává: „Jde o takové uzdravení ‘vnitřního dítěte‘, které je součástí každého z nás. Má přístup k těm nejcitlivějším emocím, které se v nás v průběhu života nashromáždily. Právě tyto zakleté emoce z minulosti nám brání žít plně v současnosti.“

Na nahrávce se podíleli členové skupiny Olympic, se kterými oslaví na podzim v pražské Lucerně neuvěřitelných šedesát let působení na scéně. „Jsem moc rád, že kluci spolupráci přijali. Jsou to profíci každým coulem a k tomu i skvělí kamarádi,“ říká Březina.

Ve videoklipu se objevují výjevy z Březinova dětství, kdy cvičil na klavír, hrál fotbal, šachy či lezl po stromech. Malého Pavla hraje šestiletý Jakub Šmejkal. „Malého Kubíčka jsem si vybral proto, že je mi podobný a je to i stejný rošťák, jakým jsem byl kdysi já. Teď už nezlobím…“ dodává s úsměvem Pavel Březina.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 740

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *