RockShock

Internetový rockový magazin

Desmod & Robo Šimko vydávají debutový videoklip. Mezi láskou a šílenstvím je tenká hranice, vzkazují

Text: NetwIN Production

V sestavě legendární slovenské kapely Desmod proběhlo v loňském roce několik personálních změn. Od té doby tak existují dvě kapely. Ta druhá vystupuje pod novým názvem DESMOD & ROBO ŠIMKO a rozhodně neusíná na vavřínech. Po třech úspěšných singlech kapela představuje svůj debutový videoklip k nové písni S láskou. V poutavém videoklipu k písni, ve které se dokonce milenci připodobňují k sériovým vrahům, je zvýrazněna úzká propojenost emocí lásky a nenávisti, která může i zabíjet.

‘Desmoďáci‘ si pro své fanoušky připravili nový, v pořadí již čtvrtý singl a natočili k němu i debutový videoklip, který svým obsahem upoutá nejednoho diváka. Nitranská parta hudebníků se zpěvákem z východu nezůstala svému jménu nic dlužná a přichází s pořádným rockovým nákladem, i když to z názvu jejich novinky ne zcela vyplývá.

„Záměrem bylo podtrhnout zmatenost v přirozeném lidském citu, jakým je láska. Přirovnáním ‘jako sériový vrah‘ jsem chtěl upozornit na kontrast této emoce v momentech, kdy do ní přichází aspekt sobeckosti, který dále vyvolává pocit připoutanosti, čehož důsledkem může být v určitých momentech i zločin. Tento fenomén se často projevuje žárlivostí, která v extrémních případech dokáže dokonce zabíjet. Dnes ho známe jako zločiny z lásky. To jen poukazuje na to, že mezi láskou a šílenstvím je velmi tenká hranice,“ vysvětluje zpěvák skupiny a spoluautor textu Robo Šimko.

V nejnovějším počinu skupiny Desmod & Robo Šimko hlavní protagonisty ztvárnili mladí herci z Divadla Andreja Bagara v Nitře. Kromě nich si v klipu zahráli i členové kapely. Režisérskou taktovku nad celým videoklipem převzal kytarista skupiny Richard ‘Synčo‘ Synčák.

„V první řadě jsme klip tvořili tak, aby si v něm každý našel něco svého. Hlavním motivem je hra s city, nenaplněná láska při hledání partnera, prostě to, jak člověk občas hledá, ale ne vždy to dopadne podle jeho představ,“ popsal režisér videoklipu a kytarista kapely.

Související odkazy:
www.desmodarobosimko.sk
www.facebook.com/Desmod.a.Robo.Simko


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 630

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *