RockShock

Internetový rockový magazin

Je to běs, Škaredá holka práskla do koní

Text: Smile Music

Šlapající kytarový hard rock okořeněný drsným saxofonem, korunovaný výrazově bohatým zpěvem. Tak cejchuje samu sebe ŠKAREDÁ HOLKA, ansámbl tužený brněnskými putykami a doupaty neřesti. Vydání jeho alba Bohyně se nezadržitelně blíží, přetlak uvolní další singl s jednoznačným názvem Je to běs.

Energická, na plný plyn hnaná skladba působí tak trochu jako Motörhead, kterým přišili do sestavy ságo. „Je to typická otvíračka koncertů, zábav. Vypalovačka na úvod stará jak Škaredka sama. Recept: Vezmou se klasické nástroje hardrockové kapely, přidá se zpěv a ze všeho se uhněte obrovská koule. Ta se nahulí a hodí do basů a vypustí do diváků,“ tak vidí vál Je to běs sama kapela. Album Bohyně brněnská šestka pokřtí v den vydání, tedy 21. ledna 2022, v klubu Kabinet múz na domácí půdě.

Škaredá holka je svébytné rockové těleso, které vstřebává nejen klokot života jako takový, ale především poetiku své brněnské domoviny, která je srdcem pro nejednoho muzikanta s neklidnou duší a pepřenkou v srdci. Řemeslný muzikantský fortel se v případě Škaredé holky snoubí s vnitřní něhou i sílou, která se skrývá za příběhy plnými fantazie a neopakovatelných momentů intenzivního života.

Související odkazy:
www.bandzone.cz/skaredaholka
www.facebook.com/Skaredaholka


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 561

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.