RockShock

Internetový rockový magazin

E!E zavzpomínali na Bakču

18. prosince 2021, Příbram, PB Bowling bar Na Chmelnici

Text: Mária Nováková
Foto: Pavel Novák

V sobotu 18. prosince 2021 se konal v beznadějně vyprodaném PB Bowling baru Na Chmelnici vzpomínkový koncert na báječného člověka a kytaristu Petra Bakalerova alias Bakču, spoluzakladatele punkové kapely E!E. Punkera, baviče, uznávaného a oblíbeného muzikanta jak u fanoušků, tak u lidí z branže.

V 19.00 hodin vystoupila jako první příbramská kapela NÁSTROJ SNAHY a hned od první chvíle to pořádně rozbalila. Kapela se prezentuje jako schoolpunková poetika s harmonikou a dechovými nástroji, hrající výhradně vlastní tvorbu. Není na hudební scéně žádným nováčkem, začátky kapely sahají do roku 1993. Vzpomínkový koncert odpálila peckou Rozevlátej, v setlistu nechyběly ani hitovky School punk, Zbytečnej život nebo Ohně. Fanoušci si tento předvánoční koncert užívali, atmosféra byla skvělá.

Krátce po 20. hodině za bouřlivého potlesku na pódium doslova vtrhla velmi oblíbená punková kapela E!E s Bořkem Řehořem v čele. Fanoušci byli jako u vytržení, zpívalo se, tančilo se pogo a všichni si užívali bombastickou atmosféru. Zejména hity Nasraná, Práce, Mravenec zpíval celý salonek, ve kterém se koncert konal. Koncert kapely E!E trval více než dvě hodiny; a to už je pěkná nálož muziky. Samozřejmě se vzpomínalo na Bakču a v průběhu koncertu byl fanouškům představen a pokřtěn charitativní rockový nástěnný kalendář pomoci a naděje s názvem Pálí! 2022.


DALŠÍ REPORTÁŽE

Shlédnutí: 615

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *