RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o dvě vstupenky na charitativní HellpDays

19.–20. srpna 2022 vypukne u přehrady Olešná u Frýdku-Místku pravé metalové peklo v rámci prvního ročníku festivalu HellpDays. A přestože se bude jednat o opravdu velký festival plný zvučných jmen, hudba zde bude tak trochu až na druhém místě. Pořadatelé ve spolupráci s Českým červeným křížem pojali celou akci jako charitativní, a jak je všeobecně známo, rockeři i metalisti podobné festivaly rádi podporují, takže lze očekávat, že to bude opravdu velkolepé.

Hudební program toho ale samozřejmě také hodně nabídne. Dorazí například legendární německé kapely GRAVE DIGGER, ASSASSIN a STORMWITCH. Těm budou sekundovat heavymetaloví TSA MICHALSKI NIEKRASZ KAPŁON z Polska, heavy/thrashoví KRYPTOS z Indie nebo ruské symphopnic/blackové komando WELICORUSS, které je již nějakou dobu usazené v Praze. Tuzemskou scénu budou zastupovat například skupiny LIMETALL, MOTORBAND, BASTARD, FORREST JUMP, PORTA INFERI, AHARD a mnohé další. Další info najdete třeba na festivalových stránkách www.hellpdays.cz.

Pokud vás výčet kapel i charakter festivalu zaujal, určitě nyní zvažujete, že případná vstupenka, která je momentálně až do konce roku k mání za zaváděcí cenu 750 Kč na www.ticketlive.cz, by se bezvadně hodila jako vánoční dárek pro někoho blízkého. My pro vás ale máme dárek předvánoční! RockShock ve spolupráci s pořadateli HellpDays si pro vás připravil soutěž o 2 + 2 vstupenky na tento letní hudební svátek. Stačí jen poslat správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu zprávy uveďte název soutěže ‘HellpDays‘ a k odpovědi připište celé své jméno.

Soutěžní otázka:

Zpěvák skupiny Assassin Ingo Bajonczak je v současné době i členem další německé thrashmetalové kapely, kde se setkal i s ex-členy legendárních Sodom. Jak zní název této skupiny a jejího nového alba, které vyšlo v listopadu tohoto roku?

Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Val Bujnošková, Jana Navrátilová.


DALŠÍ SOUTĚŽE

Zhlédnutí: 22308

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.