RockShock

Internetový rockový magazin

Nové CD a LP kapely Konfront je tu!

obal alba

Text: Jakub Tauber

Slováci žijící v Praze, to jsou KONFRONT. Kapela se pohybuje na scéně už nějaký ten pátek a zpívá v rodné řeči. Energický mix hardcoru, metalu a špetky punku. Obrovské nasazení a instrumentální vyzrálost charakterizují i toto album. Tohle je prostě šupec. Album vychází jako luxusní digipack CD a vinyl. Charakterizují ho povedené grafiky Woodyho a fotky členů kapely. Čeká vás 13 písní a v tomto případě je třináctka číslem, které vám přináší hardcore od srdce s pozitivním odkazem. CD stojí 200 Kč a vinyl 400 Kč + poštovné.

Objednávky CD/LP
E-mailem na bravogril@seznam.cz, telefonicky či formou SMS na + 420 777 905 594 (Jakub). Vždy prosím uvádějte kompletní adresu a telefonický kontakt na vás. Peníze je možné poslat i na účet, a ušetřit tak na poštovném. Číslo účtu 1273701093/0800. Možnost osobního předání v Havlíčkově Brodě, Světlé nad Sázavou či Jihlavě.

V distribuci máme i digipack CD ostravské deathmetalové kapely KHATANOV okovech. Tihle horníci jsou na scéně krátkou dobu. Některé členy budete znát z kapel Deaf 99 a Disfigured Corpse, takže to nejsou žádní zelenáči. Jejich CD stojí 200 Kč + pošta.

Další info na www.cecek.com.


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 636

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *