RockShock

Internetový rockový magazin

Fatal Punishment připravují vánoční dárek pro všechny thrash maniaky

Text: Jiří Olszar

Litoměřická thrashmetalová úderka FATAL PUNISHMENT je na světě poměrně krátce, a to od roku 2019. Už se ale stihla příznivcům thrash metalu představit jak naživo, tak částečně i studiově. Loni vydala digitálně své první eponymní EP Fatal Punishment, které se již brzy dostane k fanouškům díky znovuzrozenému vydavatelství Dead Maggoty Productions i ve fyzické podobě.

Bude se jednat o speciální vánoční dárek v podobě silně limitované kazetové edice. K mání bude pouze 50 ks kazet, takže příznivci kvalitního thrashe by měli bedlivě sledovat kapelní profily, kde je možné si celé EP poslechnout v digitální podobě, či Facebook Dead Maggoty Productions. EP obsahuje pět ostře nabroušených songů, jak se na správný thrash metal sluší a patří. O kvalitní sound se postaral známý mistr zvuku Martin Hollandr (Arakain, Rimortis, Legion, Crippled Fingers ad.) a Holly Sound Studio.

Tím ovšem novinky u Fatal Punishment zdaleka nekončí. Aktuální EP je jen předzvěstí před právě připravovaným oficiálním debutovým albem. Ochutnávku v podobě singlu a videoklipu Morbid Farytale představila kapela už letos v červenci a vypadá to, že debut bude podobně jako samotné EP pěkně našlapaný.

Současná sestava:
Martin Sluka – zpěv
Petr Prouza – kytara, doprovodný zpěv
Lukáš Gabriel – baskytara
Luboš Šindela – bicí

Stream EP:
www.youtube.com/watch?v=trpkxWtJwD8
www.fatalpunishment.bandcamp.com/album/fatal-punishment
www.bandzone.cz/fatalpunishment

Související odkazy:
www.facebook.com/fatalpunishmentband
www.bandzone.cz/fatalpunishment
www.youtube.com/channel/UCTV6n5YsV430szI2sdJoYIQ
www.fatalpunishment.bandcamp.com
www.facebook.com/deadmaggoty


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 534

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *