RockShock

Internetový rockový magazin

Tata Bojs přesouvají koncert v O2 universu na nový termín 11. 5. 2022

Text: Supraphon

V úterý 30. listopadu to měl být pro TATA BOJS a jejich fanoušky v pražském O2 universu výjimečný večer, kde si měli společně užít po dlouhé době ve všech ohledech do detailu dotažený velký halový koncert spojený s live křtem loňské albové novinky Jedna nula. Jak nám ale poslední už více než rok průběžně ukazuje – člověk míní, pandemie mění. S ohledem na aktuální, stále se zhoršující epidemiologickou situaci se tak držitelé Ceny Anděl 2020 v kategorii ‘Skupina roku‘ po dohodě s pořádající agenturou Live Nation rozhodli koncert znovu přesunout, a to na 11. května 2022.

„Koncert bude…! hlásili jsme na všech vizuálech, abychom vás ujistili, že to opravdu myslíme vážně. To se nezměnilo a skutečně máme pořád velkou chuť náš dlouho chystaný a překládaný koncert v O2 universu zrealizovat. Bohužel, vzhledem k horšící se epidemiologické situaci ho po dohodě s pořádající agenturou Live Nation musíme opět – už podruhé – přeložit. Moc jsme se těšili a zároveň jsme vám chtěli předvést naši aktuální bytelnou show s premiérou nového revolučního zvukového systému L-ISA! To všechno si ovšem také žádá své náklady. Představa, že by ve výsledku byl koncert technicky a kapacitně polovičatým řešením, nám není příjemná. Navíc nikdo v tuto chvíli nemá jistotu, zda se situace za čtrnáct dní ještě výrazně nezhorší. Pevně věříme, že máme empatické fanoušky, kteří pochopí naše nelehké rozhodnutí. A ještě pevněji věříme, že se s vámi se všemi uvidíme v O2 universu v náhradním termínu 11. 5. 2022, kdy snad bude zdravotní situace i nálada ve společnosti o poznání radostnější. Vážíme si vaší přízně a děkujeme moc za pochopení! Vaši Tata Bojs,“ okomentovala kapela situaci a důvody přeložení koncertu v osobním vzkazu fanouškům prostřednictvím svých sociálních sítí.

Již zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti i na nový termín 11. května 2022. V případě, že si je přejete vrátit, obracejte se na www.ticketmaster.cz.

Související odkazy:
www.tatabojs.cz
www.facebook.com/tatabojsoficialni


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 3263

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *