RockShock

Internetový rockový magazin

Legendární album Petra Muka Jizvy lásky vychází nově s mnoha bonusy, a poprvé i na vinylu

obal alba

Text: Warner Music

Nezapomenutelný zpěvák PETR MUK vydal v roce 2000 druhé sólové album Jizvy lásky, prodejně nejúspěšnější titul ve své sólové diskografii. Právě vychází jeho reedice, a to v remasterované podobě, rozšířená o několik bonusových nahrávek na CD a vůbec poprvé také na LP.

Pro Petra Muka znamenaly Jizvy lásky hity naplněný začátek cesty k hvězdnému postavení. Potvrdily jeho mnohostranný talent, když si tu zazpíval písně jím kompletně složené a zčásti otextované, přidal kytary a spolupráci na aranžování i produkci. Obklopen novými kolegy v čele s klávesistou Michalem Šetkou a s do budoucna potvrzenou úlohou dvou doprovodných zpěvaček.

Padesátitisícový prodej byl v onom roce 2000 výjimečný, podpořený jak cover verzí Zrcadlo, tak původními singly/klipy Neusínej, Stoupám ti do hlavy, Ve vlnách a Tančíš sama. Po éře kultovních formací Oceán a Shalom Petr Muk nabídl mainstreamovější, ale stejně originální pokračování svého hudebního vývoje, vedoucího k mimořádné popularitě, dokazované vyprodanými koncertními turné či Slavíky i cenami TýTý.

Množstvím bonusových nahrávek rozšířené album bylo zvukově remasterováno a doplněno fotografiemi, úryvky textů a ediční poznámkou a poprvé je k dispozici také ve vinylovém formátu.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 531

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *