RockShock

Internetový rockový magazin

Parkway Drive se vracejí do Evropy, v Praze vystoupí 10. září 2022

Text: Kateřina Dědková

Epidemie jejich turné přerušila, teď se však na koncertní pódia vracejí. Evropští fanoušci se této australské formace dočkají v září 2022, na kdy je naplánována i pražská zastávka. PARKWAY DRIVE vystoupí ve Foru Karlín 10. září 2022. Na halové turné, které prozatím sestává z osmnácti koncertů, je doprovodí metalcorová skupina z britského Sheffieldu – WHILE SHE SLEEPS.

Parkway Drive vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Poslední z nich byla nahrávka Reverence z roku 2018, která kapele v cenách ARIA Awards vynesla již druhé vítězství v kategorii ‘Nejlepší hard rock/heavymetalové album‘.

V roce 2020 zveřejnili dokumentární film Viva The Underdogs, který mapuje patnáctiletou cestu Parkway Drive za slávou od jejich hardcorových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení Parkway Drive na ikonickém festivalu Wacken Open Air v roce 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Parkway Drive Winstonem McCallem v němčině – písně Würgegriff (Vice Grip), Die Leere (The Void) a Schattenboxen (Shadow Boxing), na kterém hostuje německý rapper Casper.

Předprodej vstupenek byl zahájen v pátek 12. 11. 2021 v 11.00 hodin v síti Ticketmaster. Pořadatelé současně potvrzují, že lístky zakoupené na původní datum 12. dubna 2021 zůstávají v platnosti. Majitelé vstupenek, kterým nový termín nevyhovuje a rádi by je vrátili, tak mohou učinit do 24. 11. 2021. Žádostem o vrácení vstupného po uplynutí tohoto termínu nebude možné vyhovět.

Související odkazy:
www.parkwaydriverock.com
www.ticketmaster.cz/event/parkway-drive-europe-2022-vstupenky/36997


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 616

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *