RockShock

Internetový rockový magazin

Slash oznamuje nové sólové album

Text: Smile Music

Mají za sebou dekádu existence a čtyři alba na kontě. SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS se nikdy nenechali odradit žádnými překážkami – včetně globální pandemie – a v minulých dnech odtajnili detaily nového studiového alba 4.

Novinka vychází 11. února 2022 prostřednictvím Gibson Records ve spolupráci s BMG. Album nazvané lakonicky 4 je celkově pátý sólový počin Slashe a čtvrtý se sestavou zahrnující Mylese Kennedyho (zpěv), Brenta Fitze (bicí), Todda Kernse (baskytara a zpěv) a Franka Sidorise (kytara a zpěv).

Živoucí rockové album zdobí chytlavé momenty, působivé melodie, velké refrény a nemenší kytarové riffy. Vše zmíněné prokazuje bez okolků úvodní skladba a první singl The River Is Rising.

„Na albu jsou dvě nebo tři písně, které jsme napsali během corony, většina byla složena ještě před pandemií. The River Is Rising byla jedna z posledních, složil jsem ji před začátkem produkce alba. Vzešla z kolektivního jamování a je plná energie a osvěžujícího groovu,“ popisuje Slash první singl. „Text rozebírá, jak mohou být lidé indoktrinováni nebezpečnou myšlenkou, až mají úplně vymytý mozek. Po pár demech jsem si byl jistý, že máme otvírák nového alba. Je to pro mě důležitá píseň,“ doplňuje ho zpěvák Myles Kennedy.

Související odkazy:
www.slashonline.com
www.facebook.com/Slash
www.twitter.com/slash
www.instagram.com/slash
www.youtube.com/user/slash


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 668

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *