RockShock

Internetový rockový magazin

Bastard a Eufory opět propojí národy a zboří hranice

Text: Jiří Olszar

Rockeři a metalisti neznají žádné hranice, natož pak ty státní. Přestože se někdo kdysi snažil rozdělit bratrské národy Čechů a Slováků, hudebníci a fanoušci na tuhle podivnou hru nikdy nepřistoupili a nadále bok po boku dokazují, že pořád patří k sobě a nikdy tomu jinak nebude. Podobně jsou na tom i kapely BASTARD z Havířova a EUFORY z Martina, které v první polovině listopadu odehrají dva společné koncerty.

Letní open air sezona už pomalu končí, a tak se Bastard a Eufory společně představí v klubovém prostředí. Nejprve se obě kapely zastaví 5. listopadu 2021 od 20.00 hod. v Jazz klubu na Střelnici v Českém Těšíně. O pár dní později, konkrétně tedy 13. listopadu 2021 od 20.00 hod., vystoupí v populárním rockovém klubu Mlyn ve Vrútkách.

A těšte se na pořádnou a kvalitní porci poctivé hard & heavy muziky! Bastard se po dlouhé koncertní pauze konečně pořádně vyřádili na festivalových pódiích, kde patřili k ozdobám všech line-upů. Skvěle se předvedli například na Rot Kart Festu, Radvanické Rockové Rokli nebo orlovském Rocktherapy. Fanoušci se mohou těšit zejména na připomenutí výborné loňské comebackové desky Druhá müza.

To nejlepší ze slovenské power/heavy scény pak nabídnou Eufory, kteří, ač o poznání mladší než jejich havířovští kolegové, se už stihli zviditelnit nejen u tuzemských fanoušků. I oni letos absolvovali skvělá festivalová představení. Společně s Bastard to bylo například na už zmiňovaném Rot Kart Festu a Radvanické Rockové Rokli nebo na mezinárodním severočeském Fryyfestu. Na kontě mají dvě výborná alba – Flying Island Eufory a Higher And Higher –, ze kterých zazní během obou večerů to nejlepší a možná dojde i k ochutnávce nové muziky, na které skupina momentálně pracuje.

Přijďte si tedy užít tyhle dva bezvadné večery, kdy hudba bude bořit pomyslné hranice a opět hezky propojí bratrské národy!

FB události:
Český Těšín – www.facebook.com/events/379746237190669
Vrútky – www.facebook.com/events/1214897158922917

Související odkazy:
www.bastard-band.cz
www.facebook.com/BastardHavirov
www.eufory.sk
www.facebook.com/euforyband


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 755

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *