RockShock

Internetový rockový magazin

Pařát vydá v reedici album Aggressive Tyrants z roku 2010

Text: Pařát

„My nikdy nepřestali hrát grindcore. Úchylky a nenormálnosti patří do zvrácenosti. Já pořád čekal… Pořád jsem schraňoval ústřižky z novin, studoval černou kroniku a porno. Po roce 2006 už bylo jasný, jak budeme pokračovat. Vyházeli jsme starý riffy ze šuplíků, já oprášil starý encyklopedie o vraždách a sesmolil texty. Myšlenka na něco jako návrat se zamlouvala Romanovi z Bizarre Leprous, tak nám tu desku vydal,“ vzpomíná kytarista a zpěvák AGGRESSIVE TYRANTS Jindra na období, které předcházelo pomyslnému návratu jedné z nejstarších českých gore/grindových kapel ke svému řemeslu. V roce 2010 tak vyšlo album Případy plné ženské krve a mužského spermatu, na kterém byly poprvé ke slyšení pecky jako Don Juan z krematoria, Majka z asociální rodiny nebo Šafránek Svatopluk.

Po skoro dvanácti letech se tato nahrávka dočká letos v listopadu reedice, která vyjde pod značkou Pařát Magazine & Productions. Konkrétně 20. listopadu letošního roku, kdy se v několikatisícovém nákladu stane součástí 102. čísla magazínu Pařát. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistí undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Na co se můžete těšit? Na nový obal, upravený zvuk a letité bonusy, z nichž některé vyjdou na CD vůbec poprvé. Další informace již brzy.

Související odkazy:
www.tyrani.wz.cz
www.facebook.com/AGGRESSIVE-TYRANTS-258272722117
www.bandzone.cz/aggressivetyrants


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 555

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *