RockShock

Internetový rockový magazin

Jaromír Nohavica vystoupí v říjnu exkluzivně v Šumperku

Text: DK Šumperk

Po slovenském turné přislíbil JAROMÍR NOHAVICA koncerty ve třech moravských městech. Do tohoto trojlístku se probojoval i Šumperk. Ve zdejším Domě kultury vystoupí oblíbený písničkář v pondělí 25. října. Předprodej vstupenek pouze v pokladně DK od pátku 1. října.

„Jsme moc rádi, že v bohatém programu si Jaromír Nohavica našel termín i pro Šumperk. Jeho kalendář je plný tři čtvrtě roku dopředu, na jaře příštího roku se chystá koncertovat třeba v Londýně nebo v Dublinu, v letošním říjnu patří k těm šťastným místům, kde vystoupí, kromě Šumperka ještě Opava a Prostějov,“ říká jednatelka Domu kultury Šumperk Hana Písková.

Předprodej vstupenek na koncert Jaromíra Nohavici v Šumperku odstartoval v pátek 1. října ve 13.00 hodin v pokladně Domu kultury, cena vstupenek se pohybuje od 500 do 600 korun a nebudou možné telefonické rezervace ani rezervace přes webové stránky DK. Jeden člověk si může zakoupit maximálně 6 kusů a pořadatelé připomínají, že na koncert nebude umožněn vstup dětem do 15 let.

„Pro šumperský koncert má Jaromír Nohavica speciální dramaturgický plán. Fanoušky, kteří u nás byli na jeho koncertě naposledy v roce 2018, mohu ujistit, že si odnesou opět originální zážitek. Na koncertě ho na akordeon a piano doprovází vynikající polský muzikant Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně,“ dodává produkční Michaela Horáková.

Více informací najdou zájemci na stránkách www.dksumperk.cz a www.nohavica.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 503

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *