RockShock

Internetový rockový magazin

Co ztratíš v ohni, to nalezneš v popelu

Text: Obscure Promotion

Belgičani AMENRA, jedna z nejzásadnějších post-metalových kapel posledních let, jsou známi svými hlasitými a především intenzivními koncerty. Řev by měl bolet, zvuk by měl na těle být cítit. Zvuk temných emotivců je neúprosný, pohlcující a padá na vás jak lavina. Amenra vámi prostě musí prostupovat.

Jenže ‘hlasité‘ turné k novému albu je odloženo na duben 2022; co původní termíny? Zahodit je přišlo kapele škoda, obzvlášť po ztrátě kontaktu s fanoušky v době covidu, a tak se temný kult Church Of Ra v tyto původní, již odložené termíny rozhodl pro ‘turné naruby‘ a odjet jej jako speciální akustické.

Tento komorní minimalistický formát tichého intimního koncertu Amenra nabídne možnost fanouškům předat skutečnou a čistou esenci jejich hudby, která – v této podobě odřená až na kost – dostává úplně jiný stupeň bolestné bezútěšnosti. Záznam z vystoupení na Grauzone Festivalu by vám mělo napovědět, co vás čeká.

Akustický koncert Amenra se uskuteční 23. září ve smíchovském Futurum Music Baru a žádný fanoušek kapely by si tuto příležitost neměl nechat ujít. Bůh ví, kdy se může opakovat.

Související odkazy:
www.facebook.com/events/1495239957491544
www.obscure.cz/cs/tickets/detail/id/437
www.ticketmaster.cz/event/amenra-acoustic-vstupenky/40451


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 564

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.