RockShock

Internetový rockový magazin

Přichází D!CKTATOR! Metalová kapela Blamage brzy vypustí novou řadovku

Text: Blamage

Na nové řadové desce makali v uplynulých měsících českobudějovičtí BLAMAGE. Dobu, kdy se nemohlo koncertovat, zúročili na maximum, pečlivě připravili komplet, který považují za svůj doposud nejsilnější. Album dostalo název D!CKTATOR a jeho křest se uskuteční 8. října v českobudějovickém klubu K2.

„Zůstáváme věrni našemu žánru a pokračujeme v tom, co nás i naše fanoušky baví. Dá se říct, že novinka plynule navazuje na předchozí desku Kavalerie,“ uvádí zpěvák Milan Černoch. „Obecně je pro nás vždy podstatné, aby každé nové album bylo lepší než to předchozí. Ať již zvukem, laděním, nebo hudebními nápady. Doufáme, že se to stále daří.“

Kapela desku natočila ve studiu SAD Jiřího ‘Sada‘ Zahradníčka, mimo jiné baskytaristy českobudějovických Colp. Skladby, které se tradičně pohybují v teritoriích melodického thrash metalu, opět oblékl do moderně znějícího kabátu. „Spolupracovali jsme spolu už na albu Kavalerie a byli jsme moc spokojení. ‘Sadovu‘ práci obecně sledujeme a musíme říct, že nahrávky, pod kterými je se svým studiem podepsaný, mají zvuk na vynikající úrovni. Stále má stoupající tendenci! Nemluvě o tom, že je spolupráce se ‘Sadem‘ vždy příjemná a přátelská,“ říká Milan Černoch.

Blamage na desku zařadili i poměrně netypický song – pomalou Zloděj času. Právě tato skladba byla vybrána pro první videoklip, který byl zveřejněn už letos na jaře. „Uvědomili jsme si, že jsme ještě nenatočili klip na něco pomalého, tak jsme si řekli, že se do toho po letech pustíme. Odezva byla výborná, což nás potěšilo,“ dodává Milan Černoch.

Na D!CKTATORu se představí nový bubeník Petr Srbený. V písni Elizabeth hostuje Broňa Míka ze skupiny Satisfucktion. Nahrávka vyjde na CD a flash discích.

Na křtu 8. října kromě Blamage zahrají COLP. Ač jsou obě kapely z Českých Budějovic a pojí je přátelské vazby, takto společně vystoupí vůbec poprvé. „Moc se na všechny fanoušky těšíme. Zahrajeme samozřejmě několik novinek, ale chybět nebudou ani staré skladby. Z nového CD máme radost, budeme rádi, když ho společně s námi oslavíte,“ uzavírají Blamage, kteří v letošním roce slaví na metalové scéně plnoletost, tedy 18 let. D!CKTATOR je již jejich šestá řadová deska.

Související odkazy:
www.blamage.cz
www.facebook.com/profile.php?id=100063205989857
www.facebook.com/events/528474948253349
www.bandzone.cz/blamage


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 623

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *