RockShock

Internetový rockový magazin

teepee se vrací na Střechu Radost

Text: Anna Mašátová
Foto: Eva Dang

TEEPEE se po roce vrací na Střechu Radost. Spolu s předskokanem BADFOCUS vystoupí v unikátní pražské lokalitě 13. září 2021.

Podmanivé melodie a zasněné spojení vokálů pomáhají zachytit kouzlo mezi Terezou Lavičkou-Sladkou a Miroslavem Patočkou. Dvojice založila dreampopový projekt teepee v roce 2015, od té doby společně prozkoumává prostor mezi elektronikou a folkem. Lyrické texty jsou osobní zpovědí obou členů kapely. Postupem času obohatili svůj zvuk s kořeny v indie folku o elektroničtější a popové prvky a v rámci živých vystoupení je doplňuje bubeník Tonda Procházka a multiinstrumentalista Prokop Korb stojícím za projektem badfocus.

Producent, skladatel a multiinstrumentalista Korb představuje ve své tvorbě zvukově bohatý intimní zážitek a snahu neustále rozšiřovat svůj vlastní hudební jazyk. I přes mladý věk ztělesňuje badfocus opravdového tvůrčího ducha, hladového po nových zvukových spektrech, beatech a melodiích. Na kontě má několik EP i debutové album wallflower.

Na počátku tohoto roku vydali teepee remixové EP WTOB Remixes s novou podobou písní z desky Where The Ocean Breaks. Vstupenky na koncert na Střeše Radost zakoupíte v prodejní síti GoOut.

YouTube:
teepee – www.youtube.com/watch?v=fKYTBrhjNpo
teepee – www.youtube.com/watch?v=ah1-VUTzUgk
badfocus – www.youtube.com/watch?v=Ht4-PGiGroQ

Související odkazy:
Facebook teepee – www.facebook.com/teepeeband
Instagram teepee – www.instagram.com/teepeeband
FB událost – www.facebook.com/events/540273960727503


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 530

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *