RockShock

Internetový rockový magazin

Like-it představují další singl z nové desky. K písni Domovina vznikl romantický klip

Text: BrainZone Promotion

Kapela LIKE-IT pouští do světa další singl z nedávno vydané debutové desky City In The City. K novince s názvem Domovina vznikl také romantický videoklip, který se natáčel na jižní Moravě a poblíž Kroměříže.

Nový klip k songu Domovina se skládá ze dvou částí. Jednu z nich tvoří zamilovaná dvojice a jejich romantický příběh a doplňují ho záběry na hrající Like-it na vysokém kopci. „Cesta na Děvín, který je zároveň nejvyšším bodem Pavlovských vrchů, pravděpodobně bude patřit mezi zážitky, na jaké v životě nezapomeneme,“ vypráví zpěvák Dominik Kříž. „Nástrojovku jsme táhli v rukách, na zádech, na kárce a rudlíku. Co kořen nebo kámen, to někdo něco vyklopil. Hodně jsme se nasmáli a zároveň si fyzicky sáhli na úplné dno. Ale asi po dvouhodinovém úmorném výšlapu jsme dostali za odměnu skvělé záběry, bez kterých by byl klip poloviční, takže to stálo za to,“ popsal s úsměvem Kříž vznik nového videa.

Natáčení probíhalo v krásném prostředí okolí Mikulova a Pavlova v Jihomoravském kraji. Herecké scény se pak odehrály ve mlýně poblíž Kroměříže. „Domovina bude poslední singl z naší desky City In The City, kterým uzavřeme jednu etapu a otevřeme další,“ prozradil kytarista Daniel Dukovský.

Zmiňovaná deska City In The City vyšla v polovině července a těší se velkému úspěchu. Kromě Domoviny obsahuje rádiové hity jako Nádech, Mrazí nebo Křídla. Videoklip k singlu Křídla je dokonce nominovaný na Hudební ceny Žebřík v kategorii ‘Nejlepší videoklip‘. Křest alba proběhne 1. 10. v klubu Roxy v Třebíči, která je domovskou scénou kapely. Lístky jsou už nyní v prodeji v síti TicketLIVE – www.ticketlive.cz/cs/event/roxy-club-trebic-like-it-01-10-2021.

Like-it za sebou mají také nabité hudební léto. Zahráli si na několika významných českých festivalech, včetně toho filmového v Karlových Varech, a předskakovali na několika koncertech kapele Chinaski.

Související odkazy:
www.like-it.cz
www.facebook.com/Like.it.official
www.instagram.com/like_it_official


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 578

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *