RockShock

Internetový rockový magazin

IDIO&IDIO – Na vlně je nám skvěle!

Text: IDIO&IDIO
Foto: Dana Veselá

Dravá rocková partička IDIO&IDIO představila v minulých dnech svůj zbrusu nový letní singl a klip Na vlně. Vše bylo vymyšleno už v prosinci jako naděje do dalších dní, natočeno pak v květnu, kdy byla naděje na dosah, a klip, točený mezi kapkami deště s premiérou v srpnu, vyšel v době, kdy vše vypadá téměř normálně.

Pocukrované trochou 80ʼs a 90ʼs diska, letního klišé, made in Tajný studio (Jan Brambůrek) a s hostem Kpt. Krabem, který tomu dává kus svojí šílenosti, a taky špaget. Přesně to je letní novinka Na vlně kapely IDIO&IDIO z Ústí nad Labem. Píseň, která si rozhodně na nic nehraje, má potěšit, zahřát, roztančit a ukázat, že nejlíp je nám spolu, na bezstarostné vlně pohody a s drinkem v ruce. Nový singl doplňuje rovnou i videoklip od NinetyTwo Production, který vznikl bez scénáře, během jedné obyčejné sobotní party s neobyčejnými kamarády, rodinou a fanoušky.

Nejen nový song bude možné slyšet na zářijových akcích, kam má kapela namířeno. Zavítají například do Rumburku (4. září), Koštova (18. září), kde zahrají v rámci FONDYfestu, a 28. září se představí na Pivních slavnostech v Ostravě-Zábřehu.

Související odkazy:
www.facebook.com/idioaidio
www.bandzone.cz/_76261
www.youtube.com/channel/UCetpVwn0FVCvyNuHz1lyVbA


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 549

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *