RockShock

Internetový rockový magazin

V Novém Městě nad Metují zakončí hudební léto akce Novoměstský Tuplák

Text: Jiří Olszar

Podobně jako v loňském roce se i letos rozloučí nejen rockeři a milovníci pěnivého moku s hudebním létem akcí Novoměstský Tuplák, která proběhne 18. září 2021 v areálu bývalých kasáren v Novém Městě nad Metují. Tato oslava dobrého piva a kvalitní muziky bude opět pořadatelsky zaštítěna neziskovou charitativní organizací Naděje z kamionu, z. s.

Jak už název napovídá, tato akce je připravena zejména pro milovníky piva (ale nejen pro ně), kteří se mohou těšit především na ochutnávku a prezentaci produktů malých či méně známých pivovarů. K dobrému pivu ale neodmyslitelně patří i dobrá muzika, takže se návštěvníci mohou těšit na žánrově zajímavý hudební program. Zkrátka ale nepřijdou ani děti, pro které budou připraveny různé atrakce a na hlavní stagi i vystoupení kouzelníka Mr. Carla.

Hudební program odstartuje ve 13.00 hod. funky/folková skupina ZLEKNUTÍ, která všem přítomným přehraje zejména ukázky ze svého loňského alba Tvaroh. Po kouzelnické produkci se na pódiu představí pražská kapela MANIAC, která je stylově velmi otevřená – pop-rock, punk, hip-hop, dance rock… Letos se pochlubili zbrusu novým singlem a klipem Supi často letí, který je pro open air skotačení přímo jako stvořený.

Podvečer už bude patřit o poznání tvrdší muzice. Ze Dvora Králové nad Labem dorazí rock/metalová skupina KRKONOŠSKÉ MATKY, která se mimochodem představila už na několika akcích pořádaných organizací Naděje z kamionu, z. s. Letos v červnu vydali své debutové album Rýbrcoulův konec, které samozřejmě představí i na Novoměstském Tupláku. Pěkně od podlahy do toho hrábnou i libochovičtí rockeři TRILOBIT-ROCK. Na sklonku loňského roku vydali nové album Symbol krásy, na které navázali již třemi novými singly, takže ani v tomto případě nebude o novinky nouze.

Vstupné na akci činí 150 Kč a další podrobnější informace najdete na Facebooku Naděje z kamionu, z. s., a ve FB události.

Související odkazy:
www.facebook.com/events/341069317163726
www.facebook.com/nadejezkamionu
www.nadejezkamionu.cz
www.facebook.com/nadejefest


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 1116

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *