RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o dvě vstupenky na charitativní Rot Kart Fest

Už 6. srpna 2021 se otevřou brány festivalového areálu Losinka v Rapotíně, kde proběhne 2. ročník charitativní akce s názvem Rot Kart Fest. Ten bude stejně jako loni pomáhat centru darování krevní plazmy v nemocnici Šumperk a hemato-onkologickému oddělení dětské kliniky FN Olomouc.

Fanoušci se mohou těšit na velice pestrou přehlídku účinkujících, kteří se po oba festivalové dny (pátek 6. a sobota 7. srpna) představí na pódiu. Dříve dorazivší návštěvníci si mohou dopřát i warm-up večírek s kapelou 100NA100 s dobrovolným vstupným, který se uskuteční už ve čtvrtek 5. srpna v Restauraci Losinka.

Mezi hvězdami hlavního hudebního programu nebudou chybět například brněnští TITANIC, zpěvák LÁĎA KŘÍŽEK se svým akustickým setem, LIMETALL složený z tuzemským hudebních legend, českobudějovičtí SEVEN, hardrocková legenda MORAVA, crossover/hardcoroví FORREST JUMP, powermetaloví MORAVIUS a mnoho dalších. Co se týče žánrů, vybere si určitě každý rockový i metalový fanoušek. Podrobnější info najdete například v článku www.irockshock.net/?p=33495.

Věříme, že určitě rádi festival podpoříte třeba zakoupením vstupenek, které můžete objednat na tel. číslech 702 312 279 a 604 517 453. Pokud se vás ale na festival chystá víc, možná by vám přišla vhod i nějaká vstupenka zdarma. A právě pro dva z vás zde máme novou soutěž, ve které můžete nějaké volné vstupenky vyhrát. Stačí jen zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Rot Kart Fest‘ a nezapomeňte připsat i celé své jméno.

Soutěžní otázka:

Jedním z účinkujících a další hvězdou letošního ročníku bude i skupina PORTA INFERI. Ta dnes (22. 7. 2021) představuje novou, česky otextovanou skladbu. Jak zní její název?

Soutěž byla ukončena.


DALŠÍ SOUTĚŽE

Zhlédnutí: 70136

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *