RockShock

Internetový rockový magazin

Atlasʼ Shoulders představili třetí singl k připravovanému albu Hyperion

Text: METALMESSAGE / Jiří Olszar
Foto: archiv skupiny

Ambiciózní heavymetalová formace ATLASʼ SHOULDERS z Frankfurtu představila nové hudební video k písni Ruins, které je již třetí ochutnávkou z připravovaného alba Hyperion, které vyjde 18. června 2021. Umělecky animovaný snímek vytvořil frontman kapely Marius Bönisch.

Skupina o novém singlu říká: „Ruins se zabývá tématem smrti z různých úhlů pohledu a zdůrazňuje, že je vlastně základem pro celou existenci. Posluchač je motivován čelit svým největším obavám a žít život naplno, protože když pak jednou stane tváří v tvář smrti, nebude toho litovat. Smrt zde slouží jako sjednocující prvek a je nevyhnutelným koncem každého, bez ohledu například na rasu nebo náboženství.“

Atlasʼ Shoulders představují nejen v novém singlu povznášející a nezapomenutelné melodie, působivý hlasový rozsah i doprovodné vokály v kombinaci s harmonizujícími kytarovými riffy. Silná sóla a dunivá baskytara umocňují mohutný zvuk těchto rychle stoupajících německých nadějí. Jsou originální, nakažliví, důkladní a patřičně oddaní epickému heavy metalu toho nejvyššího kalibru.

Seznam skladeb Hyperion:
01. The Executioner
02. 5 Billion Years
03. Ruins
04. When Heavens Collide
05. Age Of Fire
06. To The Wolves
07. Flight Of The Falcon
08. Interceptor, Truth Protector
09. Biohazard
10. Brothers In Arms

Aktuální sestava:
Marius Bönisch – zpěv
Ben Chadwick – baskytara, kytara, doprovodný zpěv
Björn Anders – kytara, doprovodný zpěv
Leonard Pick – bicí

Skupinu založili v roce 2018 ve Frankfurtu nad Mohanem zpěvák Marius Bönisch a kytarista Ben Chadwick. Ty později doplnili kytarista Björn Anders a bubeník Leonard Pick. V červnu 2020 vydali výborné debutové album Invictus, čímž položili svůj silný základ na globální heavymetalové scéně. Jejich druhé album Hyperion přináší od začátku do konce hymnický, bojovný a velice poutavý materiál – vynikající album pro znalce, které je hluboce promyšlené i podmanivé a fanoušci se jej dočkají už 18. června 2021.

Související odkazy:
www.onatlasshoulders.com
www.facebook.com/onatlasshoulders
www.instagram.com/onatlasshoulders
www.youtube.com/channel/UCgkT7lf1wZrLN673_KCxTMw


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 337

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *