RockShock

Internetový rockový magazin

Návštěvníci Rot Kart Festu se mohou těšit na Warm-up večírek pro nedočkavé

Text: Jiří Olszar

Benefiční Rot Kart Fest, který se z původního květnového termínu přesunul na 6.–7. 8. 2021, připravil pro nedočkavé fanoušky speciální Warm-up večírek, jenž proběhne 5. srpna 2021 od 20.00 hod. v restauraci Losinka.

Vstupné na tuto zahřívací party bude dobrovolné a k tanci i poslechu zahraje zkušená kapela 100NA100 z Frýdku-Místku. Skupina není oficiálně na světě příliš dlouho, ale jedná se o seskupení zkušených a ostřílených muzikantů, kteří mají na kontě dvě řadová alba a na tom třetím právě pracují, takže se fanoušci mohou těšit i na nové rockové pecky.

Hlavní festivalový program, který proběhne v následujících dvou dnech v areálu Losinka v Rapotíně, byl postupně doplňován a představí špičkové kapely tuzemské rock/metalové scény. Chybět nebude heavymetalová legenda TITANIC či z legend složená kapela LIMETALL, přijedou i českobudějovičtí SEVEN s kytarovým mistrem Honzou ‘Kirkem‘ Běhunkem, zpěvák LÁĎA KŘÍŽEK se představí ve své akustické podobě, pořádně tvrdý power metal po roce rozpumpují novojičínští PORTA INFERI a své nejen hudební vnady představí dívčí skupina KAPRIOLA.

Pódium pěkně rozvibrují i crossover/hardcoroví FORREST JUMP, nejlepší slovenský power/heavy metal zazní v podání EUFORY, klasický rokec zahraje zkušená parta MORAVA, hard & heavy s příchutí rock’n’rollu, to bude parketa pražských METALCRAFT, z Havířova dorazí hardrockoví BASTARD, kteří jsou momentálně hodně na vzestupu, podobně jako powermetaloví MORAVIUS. Olomoucká SARKONIA zabrnká na melodicmetalovou strunu, brněnští MYLIONS v čele s kytaristou Mirkem Horňákem (ex-Kern, ex-Titanic) naservírují příjemný hard rock a další slovenští hosté, metalcoroví NOT YET AWAKE, okoření festival pěkně drsnou muzikou.

Moderování Rot Kart Festu se ujme již osvědčená dvojice Mili Ježková a Petr Medřík, moderátoři Metal Heart Radia. Vstupenky jsou k mání za 300 Kč v předprodejní síti Ticket-art (www.vstupenky.ticket-art.cz). Chcete-li spolu s festivalem podpořit darování krevní plazmy nemocnici Šumperk a dětské onkologii v Olomouci, neměli byste tuhle akci v létě rozhodně minout.

Související odkazy:
www.beneficni-koncert.cz
www.facebook.com/RotKartFest
www.facebook.com/events/666883160621927


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 586

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *