RockShock

Internetový rockový magazin

Rakouští Darkfall a Mortal Strike spojí v květnu svá umění na split albu Thrashing Death Squad

Text: MDD Records / Jiří Olszar
Foto: archiv skupin

Když se spojí dvě silné rakouské smečky, aby novými skladbami vzdaly poctu thrash metalu i sobě samým, mohou z toho vzejít jen samé dobré věci. To je i případ DARKFALL, kteří byli založeni v roce 1995, a MORTAL STRIKE. Ti jsou na světě sice teprve od roku 2009, ale na undergroundové heavymetalové scéně jsou již považováni za kultovní záležitost.

7. května se obě drsné formace představí prostřednictvím labelu MDD Records / Black Sunset na společném album Thrashing Death Squad, kde si dokonce navzájem ‘vymění‘ dva covery. K tomu přidají po dvou nových vlastních skladbách a jako bonus přidají i po jedné klasické předělávce – Darkfall nabídnou kombinaci Hail And Kill a Warriors Of The World od Manowar, která ponese název Hail To Warriors, a Mortal Strike pak jako správní thrasheři představí pivní klasiku Freibier od Tankard.

Plány na společný projekt spřátelených kapel ležely v šuplíku poměrně dlouho, ale kvůli koronaviru musely být trochu odloženy. S mottem „Co trvá dlouho, stane se vždy dobrým“ se už všichni thrashoví příznivci dočkají tohoto dlouho očekávaného split alba.

Seznam skladeb Thrashing Death Squad:
Darkfall
01. Tides Of War
02. The Gates Are Open
03. Here Comes The Tank (Mortal Strike cover)
04. Hail To The Warriors (Manowar tribute)
Mortal Strike
05. A Storm Will Overcome
06. P.T.S.D.
07. Rise To Dominate (Darkfall cover)
08. Freibier (Tankard tribute)

Související odkazy:
www.darkfall.at
www.facebook.com/MortalStrikeOfficial
www.mdd-records.de


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 360

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *