RockShock

Internetový rockový magazin

Ovčie Kiahne se představili ve streamovaném pořadu Éčko live

16. března 2021, Liberec, Lidové sady

Text: Pavel Novák
Foto: Pavel Novák

Nikdy nepřestaneme hrát,“ říká kapelník a frontman kapely OVČIE KIAHNE Jan Bílý, kterému neřekne nikdo jinak než ‘Bílák‘. Kapela vznikla náhodným spojením muzikantů z Kacanov v Českém ráji a okolí. O svém stylu tvrdí, že hraje rockʼnʼroll/aggro.

Na mě ale působí jejich styl spíše rockově až punkově; a kapela často vystupuje společně s punkovými skupinami. Na podzim 2020 jste se s nimi mohli seznámit v reportáži z koncertu Punková sobota (www.irockshock.net), kde Ovčie Kiahne taktéž úspěšně vystoupili a sklidili obrovský úspěch. O Honzovi ještě nutno dodat, že navíc působí i v kapelách Waldovy Matušky a Dědkové.

16. 3. kapela vystoupila ve streamovém pořadu Éčko live, který pořádají Lidové sady Liberec. Nutno dodat, že pořad má již přes 2000 zhlédnutí (na FB Lidových sadů a YouTube). Koncert začal hezky zostra peckou Lucifer, která je moje nejoblíbenější. V rámci koncertu kapela představila několik novinek včetně hitu ADHD, kde se jako host na foukací harmoniku představil kamarád Boban V. Fok (The Boband, Lent Moyo). Závěrem bych chtěl kapele poděkovat za to, že vystoupila, a mohli jsme si tak užít nádhernou rockovou muziku naživo, i když tedy jenom streamově. Už se ale těším, až se budu moct v létě zúčastnit nějakého živého vystoupení i s fanoušky.

Koncert je možné zhlédnout na následujícím odkazu: www.youtube.com/watch?v=Xf89DdMVOD0

Dobrovolně můžete přispět na Ovčie Kiahne zde: www.objednavka.evstupenka.cz


DALŠÍ REPORTÁŽE

Shlédnutí: 528

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *