RockShock

Internetový rockový magazin

Vinyl Me, Please vydávají limitovaný vinylový box set s deskami Metal Blade Records

Text: Metal Blade Records / Jiří Olszar

Společnost Vinyl Me, Please (VMP) ve spolupráci s časopisem Revolver Magazine ohlásila vydání VMP Anthology: The Story Of Metal Blade – exkluzivní limitovanou vinylovou edici, která připomíná divokou historickou cestu Metal Blade Records s těmi nejsilnějšími metalovými alby všech dob. Tato pamětní antologie mapuje vývoj metalu i labelu Metal Blade Records prostřednictvím osmi zásadních alb. Kolekce dále obsahuje sérii podcastů s umělci a zakladatelem labelu, poznámky k nahrávkám a fotoknihu.

„V 80. letech, kdy Brian Slagel vydal Metal Massacre – úvodní kompilaci Metal Blade, která představila i malou lokální kapelu Metallica –, se změnil směr hudební historie, jak ji známe. Proto nyní zaznělo pekelně hlasité ‘ano‘ mezi VMP a Metal Blade k vydání naší vůbec první heavymetalové antologie,“ uvedla Courtney Catagnus, ředitelka pro obchodní rozvoj a partnerství VMP. „Přizvali jsme znalce žánru, kteří nás seznámili s historií labelu a spolu s vedením legendárního časopisu vybrali osm klíčových alb Metal Blade. Nemůžeme se dočkat, až vám představíme další kapitolu ze série ‘VMP Anthology‘ a vy se budete moct ponořit do bohaté historie a vlivu Metal Blade.“

VMP Anthology: The Story Of Metal Blade obsahuje osm alb na devíti dvoubarevných 180g splatter vinylech v rozpětí let 1985–2010. Tento box set vychází v přísně limitované edici, která představuje pouhých 1000 kopií. Doprovodná série podcastů od uvedených umělců a zakladatele Briana Slagela provede posluchače napříč všemi vybranými alby. Fanoušci, kteří si box set pořídí, získají i bonusový merch předmět od Metal Blade Records.

Seznam alb:
OMENWarning Of Danger (1985)
FATES WARNINGThe Spectre Within (1985)
GWARAmerica Must Be Destroyed (1991)
CANNIBAL CORPSEButchered At Birth (1991)
KING DIAMONDVoodoo (1998)
THE BLACK DAHLIA MURDERMiasma (2005)
AMON AMARTHTwilight Of The Thunder God (2008)
ARMORED SAINTLa Raza (2010)

Série ‘VMP Anthology‘ představuje nově objevený a pohlcující zážitek z box setů pro hudební fanoušky, kteří chtějí o nahrávkách získat komplexnější informace. Každá antologie obsahuje odborné pojednání, exkluzivní bonusy a sadu vinylů v edici pro sběratele. WMP Anthology: The Story Of Metal Blade je devátým pokračováním této série. Předchozí nahrávky se soustředily na The Grateful Dead, Blue Note Records, Women Of Motown, Ghostly International, Stax Records, Zamrock, Tribe Records a Herbieho Hancocka.

Další informace najdete na webu www.vinylmeplease.com/anthology, www.vinylmeplease.com a na sociálních sítích www.twitter.com/vinylmeplease, www.facebook.com/VinylMePlease.

Předobjednat box set můžete zde: www.vinylmeplease.com/metal-blade

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 500

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *