RockShock

Internetový rockový magazin

Skvělý Pavel Zedníček v novém klipu kapely FROM Minulost

Text: Zdena Selingerová

Minulost již není, budoucnost ještě není… tak by se dala shrnout herecká role Pavla Zedníčka v novém videoklipu kapely FROM Minulost.

Teplická kapela FROM o sobě dává znovu vědět. Vydala novou skladbu Minulost, ke které vznikl emotivní videoklip, v hlavní roli s přední osobností českého herectví Pavlem Zedníčkem. Hlavním tématem je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce.

„Nechtěli jsme točit covid videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly,“ říká zpěvák Filip Kotek.

„Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek,“ dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel.

Skupina FROM se i tentokrát spolehla na ověřený tým, a to na režiséra Lukáše Hrdého a kameramana Aleše Lněničku, se kterými již spolupracovala na nejúspěšnějších písních jako V síti, Láska nebo Najednou. Minulost je jejich čtvrtým společným dílem.

„S klukama z kapely FROM jsem hudební klipy začínal natáčet. Hned naše prvotina V síti má již 5,5 milionu zhlédnutí na YouTube. Ale tentokrát to bylo úplně jiné natáčení. Nemusel jsem vlastně říkat vůbec nic, protože pan Zedníček v roli hlavní postavy dával vše na první dobrou, jednoduše je to pan herec,“ dodává režisér Lukáš Hrdý.

Věříme, že už brzy bude vše ze současného dění Minulost!

Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.

Související odkazy:
www.fromband.cz
www.facebook.com/F.R.O.M.kapela
www.youtube.com/user/FROMofficial/feed
www.instagram.com/from_kapela


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 202

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *