RockShock

Internetový rockový magazin

Michal Hrůza v červnu vyrazí na turné Symphonica

Text: 2 Media
Foto: Ondřej Pýcha

MICHAL HRŮZA v rámci letošního turné Symphonica zahraje na třech nádherných místech s osobitým geniem loci: 11. června na Zámku Kačina, 17. června v zahradě Trojského zámku v Praze a 18. června na brněnském hradě Špilberk. Oblíbeného hitmakera doprovodí kapela HRŮZY, čistě ženský symfonický orchestr BON ART POPS ORCHESTRA, proslulý KÜHNŮV DĚTSKÝ SBOR a koncerty ozdobí ještě další hosté. Spekuluje se o jménech Katarína Knechtová či Aneta Langerová. Už nyní je jisté, že půjde o mimořádně intenzivní hudební zážitek.

„Všichni se už teď moc těšíme, až budeme stát na tak velkém pódiu a budeme moci zahrát naše nejlepší písně,“ říká k připravovaným koncertům Michal Hrůza.

Turné Symphonica je velmi specifickým a exkluzivním projektem nejen díky prostorům, ve kterých se bude odehrávat, ale také spojením výtečných hudebních těles. S Bon Art Pops Orchestra (BAPO) Michal Hrůza spolupracoval už v roce 2017 při koncertu v Rudolfinu (je zaznamenán na albu Michal Hrůza v Rudolfinu). BAPO tvoří zkušené hudebnice, které na špičkové úrovni interpretují skladby nejrůznějších žánrů a stylů od klasické přes muzikálovou až po populární hudbu. Kühnův dětský sbor patří k nejvýznamnějším českým uměleckým kolektivům, známým po celém světě. Jeho kvality dokládají četná ocenění i oficiální pocty, jichž se tělesu dostalo, a také pozvání na prestižní scény včetně milánské La Scaly či Carnegie Hall v New Yorku.

Koncerty turné Symphonica se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera. Na všech třech místech se počítá se specifickým uspořádáním sezení pro daný prostor a pohodlí diváků. Předprodej vstupenek se v těchto dnech rozbíhá na www.ticketlive.cz.

Mediálními partnery turné budou FTV Prima a Frekvence 1.

Michal Hrůza – turné Symphonica:
11. 6. – zámek Kačina
17. 6. – zahrada Trojského zámku
18. 6. – hrad Špilberk

Související odkazy:
www.michalhruza.cz
www.facebook.com/michalhruza
www.instagram.com/michalhruza

Shlédnutí: 256

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *