RockShock

Internetový rockový magazin

Shadows streamují titulní skladbu z připravovaného eponymního EP debutu

Text: Agonia Records / Jiří Olszar
Foto: Verrecchio Photography

Americká avantgardně metalová kapela SHADOWS, v jejíchž řadách najdeme současné či bývalé členy Immolation a Goreaphobia, streamuje nový singl Shadows, který bude součástí eponymního debutového EP, jež vyjde 26. února u Agonia Records. Skladbu si můžete poslechnout zde: www.youtube.com/watch?v=ggqur8yiOyQ

Shadows je nová temná avantgardemetalová kapela kytaristy Immolation Alexe Boukse, jinak také bývalého člena deathmetalové smečky Goreaphobia. Právě z této dnes už neexistující formace přizval ke spolupráci bývalé spoluhráče.

Jako zakládající člen Goreaphobie se Alex věnuje od konce 80. let extrémní undergroundové hudební scéně. Jeho agresivní technický styl i výborná melodická kytarová práce mu přinesly celosvětové uznání, které následně zúročil právě v legendárních Immolation, ale také v Incantation, Master, Ruinous a Funebrarum.

S novou sestavou a debutovou nahrávkou se s Shadows vrací ke svým hudebním kořenům, které představují takové klasické kapely, jako jsou Pink Floyd, Celtic Frost, Sisters Of Mercy, Black Sabbath, Mercyful Fate nebo Voivod. Debutové EP bylo natočeno v amerických Rhawn Street Studios a o mastering se postaral zkušený Tore Stjern (Mayhem, Watain) ve švédském Necromorbus Studiu.

Seznam skladeb:
01. Ghosts Of Old
02. Shadows
03. Night Of The Goat Winter Moon
04. Elders
05. Sea Of Dust
06. Ancient Eyes

Aktuální sestava:
Alex Bouks – sólová kytara
Henny Piotrowski – kytara
Jake G – zpěv
Lance Walter – bicí, baskytara, sólová kytara

Související odkazy:
www.facebook.com/Shadows-Official-105520794447870
www.instagram.com/shadows_band_93
www.shadows.agoniarecords.com
www.agoniarecords.com
www.facebook.com/agoniarecords

Shlédnutí: 382

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *