RockShock

Internetový rockový magazin

Šumperský kulturák ohlásil náhradní termíny za březnové akce

Text: DK Šumperk
Foto: archiv DK Šumperk

Očekávaný návrat k běžnému chodu Domu kultury se kvůli koronaviru posouvá. Všechny jeho březnové koncerty mají již nové termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

„Když minulý rok vznikal jarní plán akcí, doufali jsme v brzké zlepšení epidemiologické situace a s ní spojené rozvolnění opatření vztahujících se ke kultuře. Vládní systém PES nám však bohužel stále nedovoluje přivítat návštěvníky, a proto jsme byli opět nuceni březnové koncerty přesunout,“ uvedl dramaturg Ondřej Procházka.

Jeho kolegyně z produkce Michaela Horáková dodává, že se podařilo zachránit celý březnový koncertní program. Nedělní divadelní pohádky však musely být zrušeny.

„Po jednání s managementy jednotlivých kapel jsme se domluvili na náhradních termínech. Koncert slovenské šlágrové dvojice DUO JAMAHA se uskuteční v sobotu 4. září. Změna nastala i v případě koncertu rockového kytaristy MICHALA PAVLÍČKA, který je nyní naplánovaný na 5. srpna. O den později, tedy 6. srpna, zahraje v Šumperku KAPITÁN DEMO. Mohu prozradit, že oba koncerty se nově uskuteční pod širým nebem v Pavlínině dvoře. Nedělní divadelní pohádky pro děti jsme bohužel v březnu museli zrušit,“ doplnila Horáková.

Shlédnutí: 367

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *