RockShock

Internetový rockový magazin

Video Shockparáda – 3/2021

RockShock vyhlašuje další kolo průběžné čtenářské ankety Video Shockparáda. Každých čtrnáct dní vám představujeme dvanáct videoklipů, pro které můžete níže neomezeně hlasovat. Z dvanácti klipů postupuje do dalšího kola šest nejlepších, které se mohou udržet v žebříčku až čtyři kola po sobě – v případě, že se vždy umístí do šestého místa. Poté budou automaticky z hitparády vyřazeny. Vyřazené či nepostupující klipy jsou automaticky nahrazeny klipy novými. Aby se ovšem z ankety nestalo jen rutinní hlasování pro vaši oblíbenou kapelu, nastavili jsme výběr videoklipů tak, aby dostala příležitost nejen významná jména tuzemské a světové scény, ale i zcela neznámá jména, zastupující undergroundovou tvorbu z celého světa, a samozřejmě v co možná nejširším žánrovém rozpětí. V každém kole tak budete mít výbornou příležitost seznámit se s aktuálním děním ve světě hudebního videa. Z minulého kola postoupily videoklipy skupin CRAZZE, FORUM, ALDABRA, MELODICA a THE RUMBLE OF SKULLS. Čtyřikrát úspěšný klip skupiny FICTIVE MARRY byl nahrazen novým klipem. Zde jsou kompletní výsledky tohoto kola:

1. MELODICASvět se řítí do záhuby (minule 4. místo)
www.youtube.com

2. ALDABRADegustátor (minule 3. místo)
www.youtube.com

3. FORUMJedeme dál (minule 2. místo)
www.youtube.com

4. CRAZZEThe Oath (minule 1. místo)
www.youtube.com

5. ALLMARARobin Úd (novinka)
www.youtube.com

6. HARLEM ROCKJsem Bůh (novinka)
www.youtube.com

7. ARIONOut Of My Life (novinka)
www.youtube.com

8. EKTOMORFSmashing The Past (novinka)
www.youtube.com

9. EVILEHell Unleashed (novinka)
www.youtube.com

10. THE RUMBLE OF SKULLSRasputin (minule 6. místo)
www.youtube.com

11. JAMMING WITH THE DEVIL7 Years In Making (novinka)
www.youtube.com

12. ALICE COOPERSocial Debris (novinka)
www.youtube.com

Výsledky minulého kola najdete zde: Video Shockparáda – 2/2021 Pokud byste i vy měli chuť nasadit svůj klip do Video Shockparády, napište nám na náš redakční e-mail jiri.olszar(a)irockshock.net. Stačí jen zaslat odkaz na YouTube.

Shlédnutí: 192428

6 thoughts on “Video Shockparáda – 3/2021

 1. Přátelé, kamarádi, fans,! Kapela THE RUMBLE OF SKULLS vám všem děkuje za přízeň a zaslané hlasy. Další dík patří týmu ROCK SHOCKu za možnost prezentovat náš klip RASPUTIN. Udržet se v této soutěži nebylo jednoduché a pro naši podporu jsme museli skutečně zburcovat všechny členy fans klubu, kamarády, rodiny a známé, kteří trpělivě a pravidelně klikali až se uklikali, téměř k likvidaci vlastních prstů 🙂 … Věříme, že se s vámi opět sejdeme na koncertech a festivalech a přejeme vám a kapelám rock´n´roll v duši!

  1. Děkujeme Radku tobě i kapele za účast v Shockparádě a přejeme vám všem jen to nejlepší a hlavně brzký návrat na pódia. 😉
   Jiří Olszar, šéfredaktor

 2. FORUM – přerovská bigbítová kapela se po čtyřech kolech, zatím jednou prvním a dvakrát druhý místem loučí ve Video Shockparádě s klipem „Jedeme dál“. Děkujeme všem za hlasy a těšíme se na setkání na podiích, hudebních akcích, nebo jen tak u piva. Brzké vystupování přejeme také všem kapelám, včetně těch, s kterými jsme se v této soutěži potkali. Děkujeme ale především všem, kteří tyto stránky a soutěž připravují !!!
  Pokud jsme Vás zaujali, můžete si naše nové CD objednat na: forum-rock@email.cz a věříme, že Vás potěšíme i druhým klipem, který se snad také v této soutěži brzy objeví.
  FORUM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *