RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o nové CD skupiny Forum – 1. část

Přerovská bigbítová skupina FORUM vydala na sklonku loňského roku nové album Jedeme dál. Spolu s vydáním desky vypustili do světa i videoklip k titulní skladbě Jedeme dál (www.youtube.com), se kterým momentálně úspěšně bojují na RockShocku ve Video Shockparádě.

Přestože je kapela aktivní už dlouhých 35 let – právě k tomuto výročí byla nová deska vydána –, na studiovou nahrávku si fanoušci museli počkat poměrně dlouho, a to celých 22 let. Čekání se ale vyplatilo. 12 nových skladeb představuje kapelu v té nejlepší formě a nabízí celkem široký pohled na její tvorbu, která se rozprostírá od tvrdšího hard rocku přes klasické bigbítové dovádění až k příjemným pop-rockovým baladám.

A protože Forum navázali s RockShockem užší spolupráci, přinášíme vám nyní skvělou příležitost dostat se k nové desce Jedeme dál zcela zdarma. Jak už titulek napovídá, s kapelou si můžete zasoutěžit hned dvakrát. V aktuální soutěži si můžete zahrát hned o 5 nových CD. Postup je tradičně velice jednoduchý. Pošlete nám na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku, do předmětu uveďte název soutěže ‘Forum‘ a nezapomeňte připsat i celé své jméno a korespondenční adresu, kam vám bude CD po vylosování zasláno.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje známé studio, kde byla deska Jedeme dál pořízena?

Soutěž bude ukončena 7. února 2021.

Shlédnutí: 12245

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *