RockShock

Internetový rockový magazin

The Third Commandment Tour mladé rockové kapely Lucifer se přesouvá na únor 2022

Text: Pragokoncert

Mladá nadnárodní heavyrocková kapela ze Stockholmu LUCIFER je velmi zajímavou energickou partičkou, ovlivněnou slavnými sedmdesátkami a vedenou neskutečnou německou zpěvačkou Johannou Sadonis. Jejich styl by se dal definovat jako heavy metal s příchutí doom rocku. Své vzory vidí např. v Black Sabbath či Deep Purple. Skupinu založila v roce 2014 v Berlíně Johanna Sadonis. Tehdy ji tvořili členové kapel Cathedral, Angel Witch a Ladytron.

Singl Anubis a debutové album Lucifer I napsané Johannou Sadonis a kytaristou Cathedral Garrym Jenningsem přinesly kapele velké mezinárodní uznání. Gaz však brzy po vydání debutu slušně rozjetou skupinu opustil. Po několika dalších změnách v sestavě skupinu stále táhne neskutečná německá zpěvačka Sadonis, nyní už po boku bubeníka Nicka Anderssona (Entombed, The Hellacopters), kytaristů Martina Nordina a Linuse Björklunda a baskytaristy Haralda Göthblada a v tomto složení vydali loni na jaře již třetí desku Lucifer III.

Plánované turné The Third Commandment Tour však překazil koronavirus a ani druhý, náhradní termín se nepodařilo uskutečnit. Lucifer jsou natěšeni a připraveni zlákat vás do svých rock/metalových osidel v únoru 2022. Rock and roll není mrtvý. Ať žije rock and roll, The Third Commandment Tour 2022 a třetí termín koncertu metalového monstra Lucifer v Praze!

Do třetice všeho dobrého. Lucifer zahrají v Praze, v klubu Nová Chmelnice, 12. 2. 2022.

Speciálním hostem koncertu zůstává švédská okultně rocková kapela YEAR OF THE GOAT, která zde představí také svůj aktuální opus Novis Orbis Terrarum Ordinis.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín.

Související odkazy:
www.facebook.com/luciferofficial
www.facebook.com/yearofthegoat
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-LUCIFER

Shlédnutí: 264

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *