RockShock

Internetový rockový magazin

Video Shockparáda – 1/2021

RockShock vyhlašuje další kolo průběžné čtenářské ankety Video Shockparáda. Každých čtrnáct dní vám představujeme dvanáct videoklipů, pro které můžete níže neomezeně hlasovat. Z dvanácti klipů postupuje do dalšího kola šest nejlepších, které se mohou udržet v žebříčku až čtyři kola po sobě – v případě, že se vždy umístí do šestého místa. Poté budou automaticky z hitparády vyřazeny. Vyřazené či nepostupující klipy jsou automaticky nahrazeny klipy novými. Aby se ovšem z ankety nestalo jen rutinní hlasování pro vaši oblíbenou kapelu, nastavili jsme výběr videoklipů tak, aby dostala příležitost nejen významná jména tuzemské a světové scény, ale i zcela neznámá jména, zastupující undergroundovou tvorbu z celého světa, a samozřejmě v co možná nejširším žánrovém rozpětí. V každém kole tak budete mít výbornou příležitost seznámit se s aktuálním děním ve světě hudebního videa. Z minulého kola postoupily videoklipy skupin FORUM, THE RUMBLE OF SKULLS, FICTIVE MARRY, STARÁ ŠKOLA a MELODICA. Čtyřikrát úspěšný klip IVETY AMAN byl nahrazen novým klipem. Zde jsou kompletní výsledky tohoto kola:

1. THE RUMBLE OF SKULLSRasputin (minule 2. místo)
www.youtube.com

2. FORUMJedeme dál (minule 1. místo)
www.youtube.com

3. KAMERONKřídla temna (novinka)
www.youtube.com

4. STARÁ ŠKOLAČasto svíce jen plá (minule 4. místo)
www.youtube.com

5. FICTIVE MARRYLabyrinty bláznov (minule 3. místo)
www.youtube.com

6. SCARLETHBe What You Are (novinka)
www.youtube.com

7. MELODICAVálka (minule 5. místo)
www.youtube.com

8. DAGGEROSEYou Betrayed (novinka)
www.youtube.com

9. ANGELUS APATRIDAIndoctrinate (novinka)
www.youtube.com

10. TEMPUS & BARBARUNAOlívie (novinka)
www.youtube.com

11. ROOSTERNunca é Tarde (novinka)
www.youtube.com

12. CALLAMITYWe Walk Alone (novinka)
www.youtube.com

Výsledky minulého kola najdete zde: Video Shockparáda – 26/2020 Pokud byste i vy měli chuť nasadit svůj klip do Video Shockparády, napište nám na náš redakční e-mail jiri.olszar(a)irockshock.net. Stačí jen zaslat odkaz na YouTube.

Shlédnutí: 130456

13 thoughts on “Video Shockparáda – 1/2021

  1. Není nad to soutěžit s vlastní tvorbou a nee převzatou, jako někteří nejmenovaní. Forum je legenda a vždycky bude. Dobrá práce!

      1. …no to jsi mi to dala. Neměl jsem ale nejmenší důvod dojíždět do konce, natož tak do titulků. Vyhledávám a očekávám TADY totiž pouze vlastní tvorbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *