RockShock

Internetový rockový magazin

Boy Pablo přesunul své jarní turné na podzim 2021

Text: D-Smack-U Promotion

Vzhledem ke stále trvajícím protikoronavirovým opatřením se BOY PABLO rozhodl přesunout své jarní turné na podzim 2021. Jeho koncert ve Futuru se přesouvá ze 7. 3. 2021 na 30. 9. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Na 16. ledna chystá Boy Pablo live stream, kde představí malou ochutnávku svých podzimních koncertů. Více o live streamu najdete tady: www.vier.live/act/boy-pablo-wachito-rico

Vstupenky za 440 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 550 Kč.

Jeho kariéra odstartovala v roce 2017 hitem všech indiepopových outsiderů Everytime. Boy Pablo je jedenadvacetiletý Nicolas Muñoz – od té chvíle před třemi roky byl navždy spojen s uměním, i když své počátky dnes považuje za legraci.

Debutové LP nazvané Wachito Rico, které vyšlo 23. října na labelu 777 Records, je jakýmsi testamentem jeho vývoje autora i umělce, který nahrává desky. Na svém LP vás Muñoz provede svými vzlety a pády prostřednictvím love story svého alter ega Wachita Rica, kterou zrcadlí hudební klipy, na jejichž počátku stál klip k Everytime.

Wachito Rico je optimistou, který ale zůstává oběma nohama na zemi i v těžkých časech. I když sledujeme postavu Wachita Rica, je to Muñozův příběh, písničky vycházejí z radosti i bolesti, kterými prošel ve svém mládí. I těžké chvíle jako rozchod jsou však překryty lehčím tónem carpe diem.

Oznámení turné, které se uskuteční v roce 2021 a v jehož rámci přijede Boy Pablo také do pražského Futurum Music Baru, provází nový singl z alba nazvaný Rest Up a B stranou People. Předchozí singl Honey dosáhl na 3. místo žebříčku rakouského rádia FM4.

Novinka je k poslechu zde: www.777music.ffm.to/restup

30. 9. 2021, 20.00 hod. – Praha, Futurum Music Bar
Náhradní datum za 7. 3. 2021

Více info:
www.boypablo.com
www.facebook.com/boypablol
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Shlédnutí: 282

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *