RockShock

Internetový rockový magazin

Mezinárodní heavymetalová senzace Beast In Black zahraje v prosinci 2021 ve Zlíně

Text: Pragokoncert

Na to, že je kapele BEAST IN BLACK zatím jen 5 let, dosáhla neuvěřitelných úspěchů a má tak absolutně parádně našlápnutou hudební kariéru. On taky zakladatel kapely Anton Kabanen není žádný začátečník. Po svém odchodu z kapely Battle Beast si založil vlastní ʻbestiiʻ a válcuje s ní naprosto nelítostně celou světovou heavymetalovou scénu.

Beast In Black se netají svým obdivem ke kapelám, jako jsou Judas Priest, Accept nebo Black Sabbath, a jejich vliv je v jejich tvorbě cítit. Stadionové hymny, silné klávesy, zvuk heavy metalu 80. let v tom nejmodernějším hávu, to jsou Beast In Black. Oběma dosud vydanými alby Berserker (2017) a From Hell With Love (2019) si získali velmi vysoké renomé nejen u fanoušků, ale i u hudební kritiky a známých muzikantů, a odehráli s nimi řadu koncertů po Evropě, v Rusku či Japonsku. Projeli rovněž většinu největších letních festivalů.

Nyní tato pětičlenná heavymetalová skupina z Helsinek oznamuje svou další evropskou headline tour na listopad/prosinec 2021, která je zavede do 13 zemí, kde budou chrlit své bezkonkurenční heavymetalové šílenství.

Není snadné v těchto temných dobách říkat nějaká moudrá slova, tak nám dovolte prostě a jednoduše oznámit naše nadcházející evropské turné na listopad/prosinec 2021. I když je to stále ještě daleko, doufáme, že každý, kdo si nyní přečte tyto řádky, se bude moci zúčastnit a ukázat se ve svém nejlepším zdraví a síle. To je naše přání do roku 2021.“

Beast In Black zahrnuli do svého plánu také Českou republiku. Nechte se strhnout jejich uměním a prohřát svá heavymetalová srdce! Kdy? 11. prosince 2021 ve Zlíně, hale Datart.

Související odkazy:
www.beastinblack.com
www.facebook.com/beastinblackofficial
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2021-Beast-in-Black

Shlédnutí: 261

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *