RockShock

Internetový rockový magazin

Hurts překládají své dubnové koncerty v Praze a Bratislavě na září

Text: D-Smack-U Promotion

Vzhledem k přetrvávajícím protiepidemickým opatřením se HURTS rozhodli přesunout své turné k novému albu Faith na podzim 2021. Pražský koncert v O2 universu se tak přesouvá ze 3. dubna na 23. září 2021 a bratislavský v Rafinery Gallery z 2. dubna na 24. září. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Nové, netrpělivě očekávané album Hurts Faith vyšlo 4. září 2020 a kapela jej měla představit na turné, které mělo zasáhnout i Prahu a Bratislavu. Deska je pro duo počátkem nové éry. Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni – jsou syrovější a lepší než kdykoliv předtím. Po již vydaných skladbách z alba Voices, Suffer a Redemption přišli Hurts s novinkou Somebody, která je k vidění zde: www.youtube.com/watch?v=dOVMgI6RmVw

Nadupaný bombastický pop s dynamickým rozsahem, to je skladba Somebody, která výrazně rozšiřuje zvukovou paletu kapely. Je to povznášející písnička plná energie, s působivými aranžemi Adama Andersona a dokonalým hlasem Thea Hutchcrafta.

O skladbě kapela říká: „Somebody je píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Je to oproti dalším skladbám o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.“

Kromě skladby Somebody Hurts ohlásili návrat do svého duchovního domova, tedy na pódia hudebních sálů – světové turné Faith World Tour. Turné bude trvat tři měsíce a obsáhne 17 zemí – Azerbajdžán, Kazachstán, Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu, Slovensko, Českou republiku, Německo, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgii a Velkou Británii s poslední show v rodném Manchesteru.

Na novém albu najdete tyto songy:
1. Voices
2. Suffer
3. Fractured
4. Slave To Your Love
5. All I Have To Give
6. Liar
7. Somebody
8. Numb
9. Redemption
10. White Horses
11. Darkest Hour

Související odkazy:
www.informationhurts.com
www.facebook.com/hurts
www.youtube.com/user/videohurts
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Shlédnutí: 208

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *