RockShock

Internetový rockový magazin

Rumunský Maximum Rock Festival se připravuje na přesunutý ročník 2021

Text: Maximum Rock Festival / Jiří Olszar

Jsme velmi rádi, že můžeme oficiálně oznámit, že Maximum Rock Festival 2021 se bude konat ve dnech 4.–5. června 2021 v Roman Arenas v Bukurešti (Rumunsko).

Všechny kapely původně oznámené pro ročník 2020, který byl zrušen kvůli pandemii Covid-19, potvrdily svoji účast na ročníku 2021, takže si fanoušci budou moci užít a zpívat své oblíbené písně s kapelami a interprety, jako jsou EPICA, DEVIN TOWNSEND, KATATONIA, THERION, ORPHANED LAND, RIOT MONK, LOCH VOSTOK, SUBTERRANEAN MASQUERADE a MAGNETIC.

Vstupenky k zakoupení zde: www.AmBilet.ro

Dvoudenní permanentky již zakoupené pro Maximum Rock Festival 2020 jsou stále platné pro i pro ročník 2021. Navíc ti, kteří se z různých důvodů nemohou ročníku 2021 zúčastnit, mohou použít tyto permanentky pro ročník 2022.

Maximum Rock Festival představil v předchozích letech velice silná jména světové metalové scény, jako jsou WASP, Kamelot, My Dying Bride, Epic, Moonspell, Sodom, Annihilator, Haggard, Dark Tranquility, Septicflesh, Moonsorrow, Crematory, Evergrey, Samael, Sirenia a mnoho dalších, ale nic z toho by nebylo možné bez podpory fanoušků. A za to vám děkujeme!

Kontakty a odkazy:
festival@maximumrock.ro
www.facebook.com/Maximum-Rock-Festival
www.maximumrockfestival.ro

Shlédnutí: 339

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *