RockShock

Internetový rockový magazin

Ukrajinští Scarleth představili nové video Be What You Are

Text: Rockshots Records / Jiří Olszar
Foto: archiv skupiny

Ukrajinští moderní melodičtí metalisti SCARLETH představili nové video ke skladbě Be What You Are, která pochází z jejich posledního alba Vortex vydaného v roce 2019.

V muzice Scarleth najdeme příkladný mix rozmanitých melodií a těžkého metalu, který se neustále rozšiřuje o další melodičtější metalové žánry od power, folk, doom a gothic metalu až po moderní progresivní metal. A nutno uznat, že to dělají velice dobře, takže označení, že patří mezi nejvýznamnější mladé hudební představitele tohoto stylu, je tak zcela na místě.

Kytarista Viktor Morozov to komentuje slovy: „Toto hudební video je poctou éře z doby před Covid-19, která nám všem tolik chybí. Doufáme, že se brzy vrátí ty skvělé staré časy, kdy všechny kapely cestovaly po světě svobodně! Be What You Are je krátká a podnětná píseň, která říká, že kdokoli může dosáhnout čehokoli. Nejdůležitější je věřit v sebe a jednat. Musím říct, že riffy v této skladbě jsou pro náš styl trochu neobvyklé a dávají tak songu svou osobitou tvář.“

Video Be What You Are bylo nahráno během závěrečného představení turné k desce Vortex 16. listopadu 2019 v Kyjevě na Ukrajině.

Druhé album kapely s názvem The Silver Lining (2015) bylo před pár dny znovu vydáno a podobně jako poslední nahrávka je k dispozici na e-shopu Rockshots Records zde:
www.shop.rockshots.eu/en/home/1466
www.shop.rockshots.eu/en/home/1753

Související odkazy:
www.scarleth.com.ua
www.facebook.com/scarlethband

Shlédnutí: 310

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *