RockShock

Internetový rockový magazin

Oblíbený rádiový hit Křídla kapely Like-it se dočkal akustické verze

Text: BrainZone Promotion
Foto: archiv skupiny

Třebíčská kapela LIKE-IT, čtveřice kamarádů v čele se zpěvákem Dominikem Křížem, začátkem loňského léta představila svým fanouškům další singl s názvem Křídla z připravované desky. Písnička si okamžitě našla své fanoušky a zaujala také místo na předních příčkách hranosti v českých rádiích. Velký úspěch zaznamenal také videoklip k singlu, ve kterém si zahrál oblíbený herec Štěpán Kozub. Nyní kapela přichází s akustickou verzí Křídel.

Pro akustickou verzi Křídel jsme se rozhodli využít krásné prostory nahrávacího studia Svárov. Moc se nám tam líbilo,“ uvedl frontman kapely Dominik Kříž. Like-it aktuálně pracují na dokončení své debutové desky City In The City. „Trávíme teď spolu čas prakticky nepřetržitě, současná situace vše dost zkomplikovala, a tak práci, kterou jsme měli naplánovanou na začátek podzimu, udýchaně doháníme až nyní,“ doplnil Dominik.

Křest desky City In The City je naplánován na 02. 04. 2021 v třebíčském klubu Roxy. Nové album pokřtí také známí hosté, například kapela POETIKA. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketLive.

Prodej vstupenek – www.ticketlive.cz/cs/event/roxy-club-trebic

Další informace:
Kapela – www.like-it.cz
Facebook – www.facebook.com/Like.it.official
Instagram – www.instagram.com/like_it_official
Původní klip Křídlawww.youtube.com/watch?v=4kmgp4lkD8I

O Like-it
Like-it je česká pop-rocková skupina, která vznikla v Třebíči. Do širšího povědomí se dostala díky singlům Nádech a Mrazí, které se staly hity ve většině tuzemských rádií. Písnička Mrazí se dokonce objevila ve filmu Špindl 2. Mají za sebou dvě turné s kapelou Chinaski, kde hráli jako předskokani. V minulosti se úspěšně umístili v několika hudebních soutěžích a dále i v anketě Český slavík.

Členové:
Dominik Kříž – zpěvák
Pavel Jansa – bubeník
Marek Vejtasa – baskytarista
Dan Dukovský – kytarista

Shlédnutí: 230

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *