RockShock

Internetový rockový magazin

Metalová diva Doro Pesch zavítá v rámci svého evropského turné 2021 do Zlína

Text: Pragokoncert

DOROTHEE PESCH, zkráceně DORO, je jednou z nejžhavějších žen ve světě heavy metalu. Tato pouze 1,54 m vysoká dáma inspiruje svým jedinečným charismatem, silným hlasem a nevyčerpatelnou energií metalový svět už od 80. let.

Doro vstoupila na do té doby skoro čistě mužskou hudební scénu a velmi rychle dala najevo, že metal umí stejně dobře jako její mužští kolegové. Po rozpadu své původní kapely Warlock se dokázala prosadit i jako sólová umělkyně a neúnavně produkuje jedno album za druhým. Dnes již kultovní status ‘metalová královna‘ k ní nesporně patří. Doro je ohromující. Ve svém těsném koženém oblečku, dechberoucím hlasem a chytlavými energickými písněmi podává pravidelně dokonalé výkony.

Nyní Doro oznámila další své evropské turné, v rámci něhož se zastaví také v ČR, ve Zlíně, Masters Of Rock Café. Bude to na podzim 2021, přesně 23. 11. 2021.

Máme v kufru skvělé album, skvělý tým a věrné fanoušky, kteří nás milují, stejně jako my milujeme je. Není nic lepšího než jet na turné s kapelou a každou noc rozdovádět jiné město,“ vysvětluje Doro, vždy věrná heslu svého aktuálního alba Forever Warriors – Forever United.

Letošní podzim bude narvaný parádními koncerty. Nenechte si ujít ani tento dlouho chystaný a očekávaný koncert pravé metalové královny Doro ve zlínském Masters Of Rock Café.

Související odkazy:
www.doro.de
www.facebook.com/DoroPeschOfficial
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2021-Doro

Shlédnutí: 220

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *