RockShock

Internetový rockový magazin

Video Shockparáda – 26/2020

RockShock vyhlašuje další kolo průběžné čtenářské ankety Video Shockparáda. Každých čtrnáct dní vám představujeme dvanáct videoklipů, pro které můžete níže neomezeně hlasovat. Z dvanácti klipů postupuje do dalšího kola šest nejlepších, které se mohou udržet v žebříčku až čtyři kola po sobě – v případě, že se vždy umístí do šestého místa. Poté budou automaticky z hitparády vyřazeny. Vyřazené či nepostupující klipy jsou automaticky nahrazeny klipy novými. Aby se ovšem z ankety nestalo jen rutinní hlasování pro vaši oblíbenou kapelu, nastavili jsme výběr videoklipů tak, aby dostala příležitost nejen významná jména tuzemské a světové scény, ale i zcela neznámá jména, zastupující undergroundovou tvorbu z celého světa, a samozřejmě v co možná nejširším žánrovém rozpětí. V každém kole tak budete mít výbornou příležitost seznámit se s aktuálním děním ve světě hudebního videa. Z minulého kola postoupily videoklipy skupin IVETA AMAN, MELODICA, STARÁ ŠKOLA, FICTIVE MARRY, AC/DC a EKTOMORF. Zde jsou kompletní výsledky tohoto kola:

1. FORUMJedeme dál (novinka)
www.youtube.com

2. THE RUMBLE OF SKULLSRasputin (novinka)
www.youtube.com

3. FICTIVE MARRYLabyrinty bláznov (minule 4. místo)
www.youtube.com

4. STARÁ ŠKOLAČasto svíce jen plá (minule 3. místo)
www.youtube.com

5. MELODICAVálka (minule 2. místo)
www.youtube.com

6. IVETA AMANDarkness (minule 1. místo)
www.youtube.com

7. TERRORDOMEPossessed By Blyat (novinka)
www.youtube.com

8. AC/DCDemon Fire (minule 5. místo)
www.youtube.com

9. RAINPříliš mnoho všeho (novinka)
www.youtube.com

10. TRILOBIT-ROCKTahle zem (novinka)
www.youtube.com

11. EKTOMORFAnd The Dead Will Walk (minule 6. místo)
www.youtube.com

12. FLESHGOD APOCALYPSENo (novinka)
www.youtube.com

Výsledky minulého kola najdete zde: Video Shockparáda – 25/2020 Pokud byste i vy měli chuť nasadit svůj klip do Video Shockparády, napište nám na náš redakční e-mail jiri.olszar(a)irockshock.net. Stačí jen zaslat odkaz na YouTube.

Shlédnutí: 155393

12 thoughts on “Video Shockparáda – 26/2020

  1. Česká operní a metalová zpěvačka IVETA AMAN se dnes po čtyřech kolech dvěma prvním a jednomu druhému místu loučí! Díky všem za hlasy a těšíme se na podíích, festivalech apod! Samozřejmě velké poděkování i všem kdo se podílí na těchto stránkách a soutěži!

  2. Jedině Forum je to kapela mého mládí!!!! A to nové album s písničkou Jedeme dál Je super!!!! Jen tak dál kluci ještě nejste tak stáří

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *