RockShock

Internetový rockový magazin

Mikulášský jarmark s kapelou Plexis

4. prosince 2020, Praha, Music Club Modrá Vopice

Text: Mária Nováková
Foto: Pavel Novák

V pátek 4. prosince 2020 se konal ve venkovním areálu Music Clubu Modrá Vopice menší Mikulášský jarmark pro 50 lidí spojený s koncertem legendární punkové kapely PLEXIS.

Kapela Plexis, to je jedna z nejvýznamnějších punkrockových kapel v zemi, jejíž spoluzakladatel a zpěvák Petr Hošek se přivítal s fanoušky a jejich nadšení bylo hned na první pohled vidět. Všichni jsme se těšili na živé vystoupení, kterých jsme se museli donedávna zříct ze všem známých důvodů. A nejenom fanoušci, ale i kapely napříč všemi žánry mají absťák z této vynucené herní pauzy.

Úderem 20. hodiny vypuklo punkové šílenství. Frontman Petr Hošek pral do fanoušků jednu pecku za druhou a všichni si užívali skvělý sedmdesátipětiminutový set těch největších hitů. Jmenovat jednotlivé pecky by bylo zbytečné, byla to jedna hitovka vedle druhé. Všichni jsme si vystoupení užívali na maximum a i na kapele bylo vidět, že jí hraní naživo hodně chybělo.

Co říct na závěr? Veškerá hygienická opatření byla dodržována, a přesto si dokázali fanoušci punku koncert parádně užít. Obrovské díky patří organizátorům akce za skvělý zážitek, který suprově zpestřil Mikulášský jarmark, kde nechyběly ani čepice a trička s emblémem Plexis. Na doplnění tekutin bylo v nabídce pivo a nealko nápoje, pro zimomřivé, jako jsem já, byl k dispozici výborný čaj a zahřát se bylo možné i u sudu s ohněm.

Shlédnutí: 957

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *